6. decembris, 2017

Ints Teterovskis ar jauno Mercedes-Benz GLC pa dubļiem un pa ceļu

Ints Teterovskis ar jauno Mercedes-Benz GLC pa dubļiem un pa ceļu

Nedēļas nogalē viens no pazīstamākajiem Dziesmu un Deju svētku virsdiriģentiem un kora Balsis vadītājs devās ceļā pa Latviju uzticamajā un elegantajā Mercedes-Benz GLC. Izmēģināti ļoti atšķirīgi ceļa segumi – gan kvalitatīvs asfalts, gan pamatīgi dubļi. Auto saķere ar ceļu un tā klīrenss nav pievīlis, ļaujot pārvarēt šķēršļus bez uztraukumiem.

Pirmais iespaids kora mūzikas entuziastam par spēkratu radies no tā vizuālajām dimensijām – spēkrats pārsteidzis ar patīkamu proporciju, piešķirot harmonisku koptēlu. Sākotnēji mulsinājis krāsu salikums – eksterjers tumši zils, bet interjerā brūna koka apdare ar gaišu ādas salonu.  Apcere par tēmu, kuram gan mājas sienas sakrīt ar dzīvokļa apdares krāsu, ļāvusi nomierināties un par to vairs nedomāt. Ints atzinīgi uzteic vadības paneļa dizainu – askētisks, taču praktisks.

Svarīgs faktors jauneklīgajam diriģentam ir piemēroti GLC modeļa sēdekļi, pielāgojami gan auguma proporcijām, gan komforta prasībām. Viņš uzsver, ka esot sportisku auto cienītājs, tāpēc novērtē atbilstošus krēslus, kas pagriezienos ļauj palikt savā vietā. Auto tehniskie parametri un dinamika ļauj ātrumu ievērojami nesamazināt arī līkumos, šķita, ka drīzāk pats izslīdēšot no sēdekļa, kamēr automašīna stabili turas uz ceļa. Ints visu laiku brauca Sport režīmā, ļaujoties komfortablajai dinamikai.

“Vadība ir ārkārtīgi eleganta, viegla un pārskatāma. Par braukšanu kā procesu vispār var nedomāt, tas vienkārši jābauda,” tā Mercedes-Benz GLC raksturo Ints Teterovskis.

Skanīgā baritona īpašnieks izceļ Mercedes-Benz GLC apskaņošanas sistēmu, kas patīkami pārsteigusi ar savām plašajām iespējām un pārdomāto izvietojumu, sakot: “Aparatūra ideāli piemērota klasiskās mūzikas atskaņošanai, lieliski parādot arī apakšējos reģistrus.”

Aizmugurējā slīpuma dēļ samazināta bagāžnieka ietilpība varētu būt iemesls, lai šī modeļa izvēle nebūtu pirmā lielām ģimenēm ar maziem bērniem. Ints atzīst: “Dāmas novērtēja GLC modeli kā sieviešu auto. Taču arī es to vadīju pilnībā bez kauna sajūtas.”

Teterovskis nevar precīzi definēt, kas šajā automobilī viņam paticis visvairāk. Viņaprāt, Mercedes-Benz GLC elegance slēpjas niansēs. Kā dažas no tām tiek minētas ražotāja paraksts uz stikla un elektroniskā aizmugurējo sēdekļu nolaišana.  “Nav jau noslēpums, ka Mercedes-Benz ir soli priekšā lielākajai daļai auto ražotāju. Citi cenšas vairāk vai mazāk sekmīgi kopēt tā sasniegumus. Šī modeļa komplektācija nav pārblīvēta ar novitātēm, bet pilnīgi pietiekoša ikdienas vajadzībām,” pārdomās dalās harizmātiskais Ints Teterovskis.
Saistītie raksti