13. jūlijs, 2017

Grupas DAGAMBA dalībnieks Dainis Tenis Mercedes-Benz GLA aicina klausīties mūziku, kas rosina vēlmi skriet, mīlēt un darīt

Grupas DAGAMBA dalībnieks Dainis Tenis Mercedes-Benz GLA aicina klausīties mūziku, kas rosina vēlmi skriet, mīlēt un darīt

Kā atzīst grupas DAGAMBA pianists Dainis Tenis, GLA automašīna jau pirmajā tikšanās reizē sniegusi īpašu sajūtu gammu. Iesēžoties salonā, kā spilgtāko atmiņu Dainis min automašīnas mudinājumu doties ceļā, uzrunājot: “Slēdz mani iekšā, braucam, ne mirkli nekavējamies – dodamies!” Man kā autovadītā...

Kā atzīst grupas DAGAMBA pianists Dainis Tenis, GLA automašīna jau pirmajā tikšanās reizē sniegusi īpašu sajūtu gammu. Iesēžoties salonā, kā spilgtāko atmiņu Dainis min automašīnas mudinājumu doties ceļā, uzrunājot: “Slēdz mani iekšā, braucam, ne mirkli nekavējamies – dodamies!” Man kā autovadītājam uzreiz bija skaidrs, ka ne mirkli nedrīkst vilcināties, jādodas ceļā!

“Iekāpjot automašīnā, svarīga bija mūzikas izvēle. Jau ieraugot GLA mani gaidām, to asociēju ar ko dumpiniecisku. Izmantojot iespēju, mūziku atskaņot no sava telefona, pirmais skaņdarbs, kuru klausījos, bija Tom Odell dziesma Sparrow. Šī izvēle bija kā radīta braucienam – sapratu, ka GLA automašīnā jāklausās mūzika, kas sevī iemieso jauneklīgumu, dumpinieciskumu, neglābjamu romantismu un tādu, kas izraisa vēlmi skriet, mīlēt un darīt,” savos iespaidos dalās autovadītājs.

Kā uzsver Dainis Tenis: “Mercedes-Benz GLA piedāvā visu, ko varētu vēlēties – kvalitāti, ietilpību, turklāt ar to ir patīkami braukt. Automašīnai piemīt perfekts līdzsvars starp gaitas komfortu un tās vadāmību. Izmantojot visas automašīnas tehnoloģiskās iespējas, sajūta, ka ar Tevi kopā ir zinošs asistents, kas Tavā vietā pilda dažādas funkcijas – piemēram, nu jau visiem ierastā Start - Stop funkcija, kas izslēdz dzinēju, novēršot nevajadzīgu degvielas patēriņu. It kā sīkums, taču visas sīkākās nianses kopā rada baudāmu braucienu!”

“Pirmo reizi automašīnā saskāros ar tehnoloģisku risinājumu, kad pārnesumu pārslēgšanas roksvira novietota pie stūres rata. Tas man bija jaunums, taču varu teikt tikai to, ka šāds pārslēgšanas mehānisms ir ļoti ērts lietošanā. Mercedes-Benz ar šo risinājumu trāpījis desmitniekā. Īpaši to izbaudīju apdzīšanas manevros, kad pārņēmu pilnīgu kontroli pār spēkratu - pēc nepieciešamības, manuāli pārmetot automašīnas jaudu uz augstiem apgriezieniem, apdzīšana bija baudpilna,” par automašīnas jaudu stāsta Dainis.

“Izbraukt ar šo modeli bija kas īpašs, jo no visa Mercedes-Benz kompaktauto segmenta klāsta, GLA mani uzrunāja visvairāk, jo pirmkārt, tās salonā ir vairāk vietas, otrkārt – GLA ir augstāks, līdz ar to nodrošinot patīkamāku gaitas komfortu un labāku pārredzamību. Arī komplektācijā iekļautie 19 collu diski radīja brīnumainu kopainu. Ārkārtīgi viegla ir automašīnas vadāmība – tik ļoti automašīna guļ uz ceļa, kā arī reaģē uz vissīkāko autovadītāja kustību. Varu garantēt, ka ikviena auto cienītāja pirmais brauciens būs tas, kas liks Mercedes-Benz GLA iemīlēties,” par Mercedes-Benz GLA stāsta pianists Dainis Tenis.

“Izvēlētais trīs dienu garais maršruts sakrita ar grupas DAGAMBA koncertu tepat Rīgā. Mercedes-Benz GLA pārsteidza ar savu ietilpību, jo tajā pārvadājām visu koncertam nepieciešamo, kas bija - divi čelli, sintezators, perkusijas, divas tehniskās kastes, kā arī pie loga piekarinājām piecus tērpus. Ticiet man, mūzikas instrumenti aizņem ļoti daudz vietas, taču GLA ar šo uzdevumu tika galā nevainojami, gana vietas atstājot gan man, gan arī blakussēdētājam. Pēc izskata Mercedes-Benz GLA neizskatās ietilpīga, bet visu kompakti saliekot – automašīna parāda, ka spēj pārvadāt ļoti daudz,” par piedzīvoto stāsta Dainis Tenis.

Tāpat autovadītājs piemin: “GLA piemīt neticami zema degvielas ekonomija. Dienu intensīvi izbraukājot pilsētu, kā arī dodoties ārpus valsts robežām, benzīna motora vidējais patēriņš bija 6.4 l. Trīs dienu laikā tikai vienu reizi bija nepieciešams uzpildīt degvielu. Tas ir ļoti apsveicami! Automašīna aprīkota ar elektronikām, kas tik daudz izdara autovadītāja vietā, un galu galā - neko daudz no Tevis neprasa. Tāpat ikviens saimnieks iegūs komfortu, kas nevienā brīdī neļauj no brauciena nogurt.”

Izmēģinot GLA sniegtās iespējas, Daiņa pārliecība bija nelaužama – Mercedes-Benz GLA facelifts ir nevainojams un tā salonā vietas pietiek visam: “Mercedes-Benz GLA sevī ietver visas pielāgojamības, komforta un drošības funkcijas, kas nepieciešamas ikdienas vajadzībām. Esmu gara auguma, tādēļ man svarīgi, lai automašīna būtu ar plašu salonu. Šajā Mercedes-Benz modelī vietas pietiek visam, tādēļ GLA būs piemērots arī ģimenes vajadzībām,” stāsta DAGAMBA pianists Dainis Tenis.
Saistītie raksti