7. novembris, 2016

GRUPA DAGAMBA PAR JAUNO MERCEDES-BENZ VITO

GRUPA DAGAMBA PAR JAUNO MERCEDES-BENZ VITO

Par klasiskās mūzikas huligāniem dēvētā pašmāju grupa DaGamba, kas rada jaunu skanējumu, apvienojot Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas, devās braucienā ar jauno Mercedes-Benz Vito. Grupā, kas darbojas jau no 2001. gada, darbojas divi Latvijā labi zināmi čellisti – Valters Pūce un Antons Trocj...

Par klasiskās mūzikas huligāniem dēvētā pašmāju grupa DaGamba, kas rada jaunu skanējumu, apvienojot Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas, devās braucienā ar jauno Mercedes-Benz Vito. Grupā, kas darbojas jau no 2001. gada, darbojas divi Latvijā labi zināmi čellisti – Valters Pūce un Antons Trocjuks -, lietuviešu pianists Dainis Tenis un irāņu perkusionists Hamindreza Rahbaralam.

Uz jautājumu, kas kopīgs auto vadīšanai un muzicēšanai, grupa atbild, ka mūzika un auto ir ceļš. “Tāpat, kā sarežģīta skaņdarba spēlēšanai ir jābūt perfektai, arī braucot ar auto, visam jābūt perfekti,” komentē grupa. “Jau iedarbinot auto, rodas mūzika. Automobiļi mēdz braukt ātri un lēni, tāpat arī mūzika tiek spēlēta gan ātri, gan lēni. Līdzīgi ir ar skaļumu. Mūzika un auto ir nešķirami. Interesanti, ka grupas DaGamba stils mūzikā ir crossover un automašīnu vidū arī izmantots šāds termins. Mēs un auto esam ļoti tuvi,” tā grupa.

Grupas dalībnieki braucienu raksturo, kā ļoti komfortablu un ērtu. “Es jūtos ideāli, visu jau esmu apguvis, basi arī ir uzlikti. Mūzika ir svarīga.” Mūziķi jauno Mercedes-Benz Vito slavē un priecājas par ekonomisko dzinēju, ērto vadāmību un pārskatāmību, kur viss ir savās vietās. Puiši spriež, ka šis auto noteikti ir konkurētspējīgs savā klasē. “Man patīk stūre, tā ir super maiga, vadīt to ir gluži kā atpūsties. Sajūtas gluži kā paradīzē. Gaita tik mīksta un plūstoša,” komentē Hamindreza Rahbarala. Tāpat grupa ir pārsteigta, ka nav sajūta, ka esi busiņā. Braukšana ir ārkārtīgi viegla. 

Kas dalībniekus iedvesmo visvairāk, braucot jaunajā Mercedes-Benz Vito? “Labs auto, sakārtota vide un laba kompānija,” atbild grupas perkusionists.

Grupa pastāvīgi koncertē, un gari pārbraucieni ir ikdiena, tādēļ ļoti svarīgas ir pasažieru vietas, jo lielākoties ceļojumi tiek pavadīti tur. Puiši priecājas, ka Mercedes-Benz Vito ir izcili piemērots arī garākiem cilvēkiem, jo ir atvēlēta vieta kājām un rokturis ir ērti pielāgojams katra vajadzībām. ”Brauciens bija ideāls, mums ļoti patika. Ja būtu tilts, varētu aizbraukt kaut līdz Amerikai,” smejas grupa.

"]
Saistītie raksti