8. novembris, 2017

Elegants, smalks un plūstošs – tā izcilais vīnzinis Raimonds Tomsons par jauno Mercedes-Benz GLC

Elegants, smalks un plūstošs – tā izcilais vīnzinis Raimonds Tomsons par jauno Mercedes-Benz GLC

Viens no titulētākajiem Latvijas vīnziņiem, 2017.gada pasaules septītais, Eiropas un Afrikas labākais someljē, kā arī restorāna Vincents vadītājs Raimonds Tomsons nedēļas nogalē ar Mercedes-Benz GLC klases auto devās uz Mazirbi, ļaujoties spēkrata komfortam.

Raimonds atzīst, ka neesot liels auto speciālists un šī bija pirmā pieredze ar Mercedes-Benz zīmolu. Braucienā ar jaunu transportlīdzekli ir cits šarms un, protams, īpaša smarža.

Izmēģinājuma brauciens norisinājies lielākoties pa šoseju, pievēršot uzmanību ātruma ierobežojumiem, lai droši nogādātu līdzbraucējus galapunktā. Kontrastam Raimonds izmēģinājis arī, kā automašīna uzvedas Rīgas bruģētajās ielās.

“Pārsēžoties no ikdienas auto uz Mercedes-Benz GLC,  uzreiz sajutu, ka automašīna ripo daudz laidenāk gan pa bruģi, gan reljefaināku virsmu. Salons ir ļoti ērts un komfortabls, arī vizuāli tīkams un gaumīgs. Īpaši viegli regulējami un braucējiem piemērojami ir krēsli. Pārsteidzoši ietilpīgs ir bagāžas nodalījums,” uzsver Raimonds.

Kā galvenās Mercedes-Benz GLC auto kvalitātes Raimonds Tomsons min pārskatāmību, praktiskumu un lietošanas ērtumu. Šo visu varot novērtēt un pamanīt jau pirmajās braukšanas minūtēs. Raimonds piebilst, ka divas dienas ir nepietiekami, lai izbaudītu visas auto piedāvātās nianses un knifiņus.

Vīnzinis atzīst, ka šī automašīna tomēr vairāk piemērota ir tieši sievietēm, jo atpakaļceļā no Mazirbes auto vadīšanu Raimonds uzticējis draudzenei, kura bijusi sajūsmā.

“Šīs klases džipi vairāk atbilst dāmu prasībām, jo auto gabarīti ir mazāki. Tas ir kompakts. Es to sauktu par sievišķīgu vai pilsētas tipa džipu. Tāpat arī bērni ar lielu prieku izbaudīja braucienu ar Mercedes-Benz automobilī,” atzīst Raimonds.

Jautāts par to, ja šī mašīna būtu vīns – kāds tas būtu, šarmantais someljē smaidot atbild: “Tas varētu būt kas elegants, smalks un plūstošs. Es to salīdzinātu ar kādu baltvīnu vai ļoti, ļoti elegantu sarkanvīnu.”
Saistītie raksti