14. februāris, 2018

Domenikss Ēnu dienā ar prieku uzņēma 12 jauniešus

Domenikss Ēnu dienā ar prieku uzņēma 12 jauniešus

Šodien Domenikss Ēnu dienā ar prieku uzņēma 12 jauniešus, kuriem bija iespēja iepazīt uzņēmuma darbu un iedvesmoties nākotnes profesijas izvēlei.

Rīgas 34.vidusskolas audzēkne Daniela Bekasova viesojās Domenikss Mārketinga nodaļā: "Ar interesi uzzināju, kā funkcionē šīs nodaļas sistēma un kāda bijusi Mercedes-Benz vēsture. Biju ārkārtīgi pārsteigta par jaunākā koncepta A-Klases modeļa iespējām. Šeit strādā ļoti dvēseliski cilvēki, kuri priecīgi mūs uzņēma un veltīja savu laiku. Paldies!"

Rihards Niks Raudiņš no Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas: "Devāmies uz Abrenes ielu, kur ir smagās tehnikas pārdošanas daļa un servisi. Mums izrādīja telpas un skaidroja remonta procesu. Šī diena bija ļoti nozīmīga manā profesijas izvēlē - sapratu, ka gribu strādāt auto jomā, bet ar galvu, nevis darīt "melno" darbu."

Smiltenes vidusskolas audzēknis Toms Kristiāns Hirte: "Esmu ļoti apmierināts, jo šodien uzzināju daudz jauna par Mercedes-Benz rašanos, vēsturi un automašīnām vispār!"

Austris Kļaviņš: "Diena bija pilna ar Mercedes-Benz automašīnām! Ēnoju pārdošanas konsultantu un sapratu divas lietas. Pirmkārt, to, ka vēlos saistīt dzīvi ar auto tirdzniecību, otrkārt, ka gribu strādāt tieši ar šo auto marku - Mercedes-Benz, jo inovācijas, ko ievieš Mercedes, ir ārkārtīgi iespaidīgas. Pabeigšu skolu un varēšu pieteikties darbā Domenikss!"
Saistītie raksti