3. janvāris, 2018

Dievs ir detaļās

Dievs ir detaļās

Rudenīgā nedēļas nogalē žurnāla “IEVA” galvenā redaktore un grāmatas “Dimanti tavā pagalmā” autore Gundega Bičevska devās izmēģinājuma braucienā, Kurzemes virzienā ar jauno Mercedes-Benz CLA.

“Manuprāt, šo Mercedes-Benz modeli varētu nodēvēt par vienu no sievišķīgākajiem auto. Tā dizains izceļas ar to, ka nav agresīvs, tieši otrādi – tas pārliecinoši izceļ smalku eleganci. Visas nianses kā jau Mercedes-Benz zīmolam atgādina, ka Dievs ir detaļās, jo par katru auto kvadrātcentimetru ir padomāts līdz sīkumiem, radot vienotu modeli, kas izstaro pārliecību un kvalitāti,” pozitīvi stāsta Gundega.

Žurnāla “IEVA” šarmantā galvenā redaktore ir dzirdējusi, ka šo auto dēvē par vienu no mazākajiem limuzīniem un te nu nebūšot melots, jo gaitas komforts un stūres mehānisms liecina par izcilu inženieru darbu.

Kā desertu visā šai stāstā sievišķīgā rakstniece min auto pieejamību, jo Mercedes-Benz jaunais CLA izceļas ar īpaši pievilcīgu cenu.

“Vai te ir arī kāda sliktā ziņa? Auto ir jātestē, jo visu nosaka gaumes izjūta. Ja vienam kārosies kalmārus, tad arī pati ekskluzīvākā šokolāde nebūs īstā izvēle... Tāpat ir ar auto! Tādēļ ir jābrauc un jāsajūt – vai mums ir pa ceļam?” retoriski jautā Gundega.
Saistītie raksti