31. oktobris, 2018

Dienas laikā jaunā A klase ir kā maza, jaudīga pelīte, kas ļoti labi lavierē satiksmē, bet tumsā - īsta zvaigzne!

Dienas laikā jaunā A klase ir kā maza, jaudīga pelīte, kas ļoti labi lavierē satiksmē, bet tumsā - īsta zvaigzne!

Svetlana Saveiko Mercedes-Benz kluba rīkotajā pasākumā laimēja iespēju nedēļas nogalē izmēģināt jauno A klases automobili. Kā atzīst Svetlana, nav vārdu, kas precīzi un krāšņi raksturotu viņas izjūtas: „Dienas laikā tā ir maza, jaudīga pelīte, kas ļoti labi lavierē satiksmē, bet tumsā - īsta zvaigzne! Gan vizuāli, gan tehnoloģiski jaunā A klase ir ļoti mūsdienīga un ērta cilvēkiem, kam kompaktums un komforts ir īpaši svarīgs.”

Īpaši Svetlana vēlas uzslavēt „Hey Mercedes” jeb MBUX inteliģento balss vadības funkciju, kas rada emocionālu saikni starp transportlīdzekli, vadītāju un pasažieriem un izpilda komandas nekavējoties. Viņa norāda, ka Mercedes-Benz balss vadības funkcija nedaudz atgādina viedtālrunī esošo „Siri” funkciju. Ja „Siri” funkcija nav pirmā nepieciešamība, tad A klasē pieejamā balss vadība, viņasprāt, ir nepieciešamība nevis privilēģija.

„Vadot A klasi, ātrums gandrīz nav jūtams, automobilis pārvietojas maigi, bet jaudīgi. Arī audio sistēma ir kolosāla un ir īpaši paredzēta mūzikas mīļotājiem,” atzīst Svetlana pēc nedēļas nogales kopā ar A klasi. Svetlana uzskata, ka A klase ir piemērota aktīvai pilsētniecei un nav paredzēta ļoti gara auguma cilvēkiem.

„Jebkurā gadījumā – The best or nothing” smaidot uzsauc Svetlana pēc nedēļas nogales piedzīvojumiem kopā ar jauno A klasi.
Saistītie raksti