10. augusts, 2018

Brīvdienas A klases kosmosa kuģī

Brīvdienas A klases kosmosa kuģī

Pēteris Balodis, piedaloties Transporta un loģistikas nozares sporta spēlēs, laimēja brīvdienu izbraucienu ar jauno, dinamisko Mercedes-Benz A klases modeli. “Iekāpjot iekšā, automobilis šķita kā tāds maziņš kosmosa kuģis. Kaut arī ikdienā diezgan daudz nākas strādāt ar tehnoloģijām, bija mazliet jāiespringst, lai visu saprastu,” par izbaudīto balvu stāsta Pēteris.

A klasē viņš kopā ar sievu un bērniem nedēļas nogalē devās uz Valmieras pusi, lai mazliet apceļotu Latviju. Kaut arī automobilis no ārpuses izskatās salīdzinoši neliels, Pēteris atzīst, ka tas ir gana ietilpīgs – pieticis vietas gan diviem bērnu sēdeklīšiem, gan mantām bagāžniekā un arī kājas bijis ērti izstiept.

“Sākumā pie automašīnas bija grūti pierast, jo tā ir jauna un ar ievērojamām tehnoloģijām. Paspēju izmēģināt tikai kādus 50% no visām iespējām. Automašīna likās iespaidīga! Ļoti patika un visnoderīgākā šķita funkcija, kad, pietuvojoties baltajai svītrai, transportlīdzeklis automātiski nobremzē – tas bija tiešām forši! Vēl gan neizmēģināju opciju, kad auto automātiski nobremzē, ja priekšā ir cita mašīna,” atklāj Pēteris.

Tāpat viņš no sirds izbaudījis skaņu sistēmu, kas ģimeni ļoti iepriecinājusi. “Tik labi dzirdamas visas nianses! Ļoti patika arī ekrāns, caur kuru varēja ērti regulēt dažnedažādas funkcijas.”

Mercedes-Benz A klases automašīnu Pēteris raksturo kā “spridzeklīti” un “tehnoloģiju bumbu”, kas visvairāk piemērota jaunam pilsētniekam. Tā kā pats strādā kafijas produktu vairumtirdzniecības uzņēmumā, Pēteris joko, ka automašīnai pietrūcis mini kafijas automāts tās bagāžniekā. “To derētu ieviest nākamajā modelī!”
Saistītie raksti