21. aprīlis, 2017

Autosportists un SIA Movers dibinātājs Kaspars Ritums par Mercedes-Benz CLA

Autosportists un SIA Movers dibinātājs Kaspars Ritums par Mercedes-Benz CLA

Par spīti neprognozējamajiem laikapstākļiem Lieldienu brīvdienās, vismaz uz vienu varēja paļauties – laiks, kas pavadīts kopā ar Mercedes-Benz CLA ir izdevies un sniedz enerģijas pilnu jaudu nākamās nedēļas uzsākšanai. Šoreiz Mercedes-Benz CLA sniegto burvību kopā ar ģimeni izbaudīja aizrautīgs k...

Par spīti neprognozējamajiem laikapstākļiem Lieldienu brīvdienās, vismaz uz vienu varēja paļauties – laiks, kas pavadīts kopā ar Mercedes-Benz CLA ir izdevies un sniedz enerģijas pilnu jaudu nākamās nedēļas uzsākšanai. Šoreiz Mercedes-Benz CLA sniegto burvību kopā ar ģimeni izbaudīja aizrautīgs kartinga braucējs, SIA Movers dibinātājs Kaspars Ritums.

“Ļoti pievilcīga auto virsbūve un viennozīmīgi skaists salons,” uzreiz pirmajos iespaidos dalās Ritums. “Mercedes-Benz uzmanību pievērš detaļām, kas neatstāj vienaldzīgu. Ja runa ir par Mercedes-Benz CLA, tad, manuprāt, visvairāk vērts izcelt salona interjeru, kontrolpaneli un auto priekšējo resti, “ atklāj uzņēmējs.

“Iekāpjot automobilī, patīkami pārsteidza, cik viegli visu var uztvert un saprast. Iepriekš nebiju braucis ar Mercedes-Benz jaunās paaudzes auto, bet radās ļoti droša sajūta. Brauciena laikā patīkamu komfortu radīja ērtā stūres vadāmība, riteņu lielais leņķis, kas padarīja ļoti vieglu apgriešanos un salīdzinoši augstā auto ekonomija. Vēl jāuzteic lieliskā skaņas izolācija, kura ļāva vēl patīkamāk izbaudīt braucienu. Šis auto viennozīmīgi atbilst ikdienas prasībām kā vīriešiem, tā sievietēm, “ priecājas Ritums.

“Biju pārsteigts, cik ļoti šis auto cilvēkus neatstāj vienaldzīgus. Un tas ir saprotams, jo Mercedes-Benz CLA auto priekšpuse šķiet izteikti pašpārliecināta un vizuāli ļoti pievilcīga. Mercedes-Benz viennozīmīgi ir prestiža un respektabla automašīna un tā lieliski piestāv kā biznesa, tā citu nozaru pārstāvjiem,” pārliecināts ir uzņēmējs.

“Man, kā ātruma piekritējam, mazliet pietrūka dinamika, tomēr uzskatu, ka katram pašam jāizbrauc ar Mercedes-Benz, lai atrastu sev vispiemērotāko auto modeli. Šis četru dienu piedzīvojums bija aizraujošs un neaizmirstams. Labprāt izbrauktu arī ar kādas citas klases Mercedes-Benz automobili, lai atrastu sev vispiemērotāko modeli,” stāsta Kaspars Ritums.
Saistītie raksti