12. jūnijs, 2017

Ātra un popsīga – tā Mercedes-Benz GLA raksturo radošā personība Papa Chi

Ātra un popsīga – tā Mercedes-Benz GLA raksturo radošā personība Papa Chi

Brīdī, kad līdz Positivus festivālam atlicis nedaudz vairāk nekā mēnesis, radošā personība Papa Chi, veicot nepieciešamos organizatoriskos darbus, nedēļas nogali aizvadījis, ceļu mērojot Mercedes-Benz GLA. Kā sarunā atzīst autovadītājs, mīlestība pret Mercedes-Benz bijusi vienmēr, tādēļ sportiskā...

Brīdī, kad līdz Positivus festivālam atlicis nedaudz vairāk nekā mēnesis, radošā personība Papa Chi, veicot nepieciešamos organizatoriskos darbus, nedēļas nogali aizvadījis, ceļu mērojot Mercedes-Benz GLA. Kā sarunā atzīst autovadītājs, mīlestība pret Mercedes-Benz bijusi vienmēr, tādēļ sportiskā GLA iepazīšana raksturojams kā varens piedzīvojums.

Kā sociālajos tīklos savās emocijās dalās Papa Chi: “Mašīna parkojās pati automātiski - varbūt uz sava prāta vēl izdomās mani kur aizvest? Un vēl - uz mani atskatījās un neviennozīmīgi smaidīja sievietes, kurām pie rokas bija vīri – vai man vajag šādas problēmas? Neskatoties uz visu iepriekšminēto, jāsaka, ka GLA sevī iemieso īstenu Mercedes-Benz garu visos tās aspektos.”

“Ziniet, kas Mercedes-Benz automašīnām raksturīgs? Tā ir tā garantijas sajūta par katru tās detaļu, katru tās kustību, ko automašīna apsola. Tāpat svarīgs ir komforts, kad brauciena laikā automašīna pāri bedrēm slīd tā, it kā nekādas problēmas neeksistētu,” savās pārdomās dalās Papa Chi.

Mercedes-Benz GLA sniedz dažādas tehnoloģiskās iespējas, kas izraisa neviltotu prieku. Izmēģināju – ļoti patika! Kā vienu no piemēriem varu minēt automātisko parkošanās sistēmu. Tās aizmugures skata kamera aptver plašu leņķi, kā arī skata punktu var pārslēgt un piemērot savām vajadzībām. Visas šīs tehnoloģiskās iespējas ir kā radītas, lai atvieglotu lietotāja ikdienu,” automašīnu raksturo Papa Chi.

“Brauciena komfortu izbaudīja arī mans suns Zigzigs. Patīkamo apvienojām ar lietderīgo, izbraucām gan pie dabas, gan arī lielu daļu sava laika pavadījām Salacgrīvā, kur gatavojāmies vasaras lielākajam mūzikas un mākslas festivālam Positivus. GLA motora lielie apgriezieni nedēļas nogali piepildīja ar vajadzīgo asumu,” stāsta autovadītājs.

Raksturojot asociācijas, kas saistās ar GLA, Papa Chi vaļsirdīgi stāsta: “Tas noteikti ir kaut kas ātrs un popsīgs, jo automašīnai raksturīga brīnišķīga jauda. To izbaudīt varēja apdzīšanas manevros! Pirmo reizi ieraugot automašīnu, maldīgi tai piedēvēju cietu piekari un asas kustības, taču mērojot pirmos kilometrus, ar visām maņām izbaudīju līganās automašīnas kustības. Mercedes-Benz GLA piemīt spēja nonākt uzmanības centrā un likt atskatīties, tādēļ automašīna īpaši piemērota būs jauniem cilvēkiem!”
Saistītie raksti