11. septembris, 2018

Ārēji vienkārša, bet jaudīga “lidmašīna” - jaunā A klase

Ārēji vienkārša, bet jaudīga “lidmašīna” - jaunā A klase

Pateicoties košam un atraktīvam foto ar sunīti pie Mercedes-Benz Kalnciema ielā, Lidija Šepeļeva Domenikss sociālo tīklu konkursā laimēja iespēju doties brīvdienu izbraucienā ar jaunāko A klases modeli. Kā Lidijai veicās un kādi pēc viņas domām ir šī auto plusi un mīnusi?

Jāatzīst, ka Lidija ir prasīga autobraucēja un ir lietas, kuras, viņasprāt, A klasē vēl uzlabojamas, taču automašīnas jauda un iespēja mainīt braukšanas režīmus viņu patiesi sajūsminājusi: “Man ļoti patika sajust mašīnas apgriezienus, mainot komforta un sporta režīmus, kas ļauj pielāgoties ceļam un situācijai. Braucot pa šoseju sporta režīmā bija kaifs veikt apdzīšanas manevru - to var izdarīt ļoti ātri! Mans deviņus gadus vecais auto arī labi apdzen, bet Mercedes-Benz to dara superīgi.”

Lidija atzīstas, ka, izbraucot no salona, viņa apjukusi no daudzajām tehnoloģijām, bet ātri tās apguvusi. “Esmu ļoti akurāts cilvēks, kuram grūti braukt, ja visu līdz galam nesaprotu. Taču izpētot stundas laikā visu iemācījos - bija ļoti viegli. Man patika, kā tehnoloģijas automašīnā izvietotas,” stāsta Lidija.

Braucot savu draugu Mercedes-Benz markas automobiļos, Lidija ir jau pieradusi pie zīmola piedāvātajām iespējām un kvalitātes, tādēļ nevarētu teikt, ka tehnoloģijas viņu būtu stipri pārsteigušas. Lidijai ļoti paticis testēt balss vadību, sarunāties ar automašīnu un vērot, ko tā prot un ko vēl pagaidām nemāk. “Ar automašīnas palīdzību rezervēt galdiņu konkrētā restorānā man vēl neizdevās, bet ticu, ka pēc kāda laika arī tas būs iespējams. Vienkāršākas lietas, piemēram, pēdējās apmeklētās adreses atrašanu, mašīna izdara labi. Bet ar laiku būs vēl labāk,” domā Lidija.

Jaunā sieviete, kura iepriekš testējusi dažādas automašīnas, uzslavē Mercedes-Benz brīvroku sistēmu: “Telefonsarunas mašīnās parasti ir diezgan briesmīgas - tev vienmēr ir jābļauj. Bet Mercedes-Benz tas bija tik mīksti, bez kliegšanas! Ļoti patika šī skaņa. Tik lielu hands free sistēmas komfortu neesmu izjutusi nevienā automašīnā.”

Lai braukšana ar A klasi būtu vēl ērtāka, Lidija vēlētos, lai auto ir mazliet augstāks, taču viņas četrkājainajam draugam, kurš arī devies līdzi brīvdienu izbraucienā, automobiļa augstums bijis ideāls: “Sunim bija ļoti forši! Viņš ir liels lēkātājs - viņam patika lekt iekšā un ārā, tādēļ varu teikt, ka mašīnas augstums ir piemērots cilvēkiem, kuriem ir vidēja lieluma suņi.”

Pēc Lidijas domām, A klase ir kā radīta labiem ceļiem un ļoti labi piestāvētu vāciešiem jeb cilvēku tipam, kas var atļauties dārgu auto, taču nevēlas ar to ārēji izcelties, zīmēties: “Tā der klusākiem cilvēkiem, kuri ciena komfortu. No ārpuses auto izskatās vienkāršāks nekā ir iekšpusē, kur braucēju sagaida īsta lidmašīna - ir tik daudz, ko testēt, ko mācīties un kas palīdz tev braukt. Man ļoti patika!”
Saistītie raksti