Izstāde “Debesu jātnieki”

Galerija “Happy Art Museum” un Mercedes-Benz auto salons “Domenikss” ielūdz mākslas cienītājus uz jaunās ekspozīcijas “Debesu jātnieki” apskati.

Izstāde ir divu talantīgu tēlnieku - Zigmunda Bieļa un Aleksandra Makarenko, mijedarbības rezultāts, kurā katrs mākslinieks caur savu pasaules redzējuma prizmu apcer mūžīgo jautājumu par cilvēka vietu nebeidzamajā kaujā starp debesīm un zemi.

Aleksandra Makarenko darbu varoņi sastinguši ar aizvērtām acīm, mēģinot sadzirdēt savu iekšējo balsi, nedzirdamo mūziku un skaņas, kas atklājas tikai apstājoties.

Zigmunda Bieļa skulptūras ir tik virtuozi darinātas, ka pārsteidz ar aso, aizspriedumu un nosacījumu neaizmiglotu skatījumu uz lietu būtību.

Laikā, kad ne tikai cilvēku prātos vien notiek kaujas, “Debesu jātnieki” dod mums cerību, ka ar pavasara iestāšanos iestāsies miers ne tikai galvās, bet arī uz zemes. Abu mākslinieku darbus iespējams iegādāties, lai tie nestu mieru arī Jūsu mājās.

“Šī ir jau otrā ekspozīcija, kas sadarbībā ar “Happy art Museum” skatāma “Domenikss” salonā. Plašums un gaisma, kas telpā ieplūst caur stikla fasādi, ļauj izbaudīt ik katrā mākslas darbā iekļauto vēstījumu un atklāj, cik daudz dimensiju var būt radošumam,” saka Jānis Dambītis, Mercedes-Benz vēstnieks Latvijā. “Skulptūras brīnišķīgi mijiedarbojas ar Mercedes-Benz automobiļiem, kas, savukārt, ir autoindustrijas mākslas darbi. Piemēram, E klase ir 1400 inženieru radoša kopdarba rezultāts.”  

Izstādi organizē

Galerija HAPPY ART MUSEUM

Kurātore Gaļina Maksimova

+371 29177748

www.artriga.com