8. jūnijs, 2021

Viena no 400 Actros jubilejas mašīnām Edition 2 mājos arī Latvijā

Viena no 400 Actros jubilejas mašīnām Edition 2 mājos arī Latvijā

Atzīmējot Actros 25 gadu jubileju, “Daimler Truck AG” laidis klajā 400 īpašus šī kravas auto eksemplārus. Pirmais Actros Edition 2 auto no ražošanas līnijas noripoja 4. maijā, un jau jūnija sākumā viens no tiem ieradās arī Latvijā – to iegādājusies starptautisko kravu pārvadājumu kompānija “Tūre S”.

Actros Edition 2 ir kravas auto S klase. Tajā integrētas jaunākās tehnoloģijas, no kurām vairākas nākotnē varētu tikt izmantotas arī vieglo automašīnu būvē, kā arī ievēroti augstākie komforta, drošības un dizaina standarti.

Uz lielceļa šis modelis viennozīmīgi izcelsies uz citu fona un piesaistīs apkārtējo uzmanību. Pamanāmu to padara gan īpšais tonis mēness akmens matētā, metāliskā krāsā ar ekskluzīvām sānu sienu uzlīmēm ar zvaigznīšu rakstu, gan īpaša dizaina Actros emblēma priekšā, četri papildu LED starmeši saulessargā, tonēti bixenona lukturi, kā arī trīs LED darba gaismas aiz kabīnes. No sāniem īpaši pamanāmi ir nerūsējošā tērauda pakāpieni un hromēti riteņu disku pārsegi un uzgriežņu vāciņi.

dsc07335.jpg

Savukārt interjers ir izsmalcināts un pārsteidz ne vien ar digitalizāciju – sākot ar MirrorCam atpakaļskata kameru ekrāniem, beidzot ar novatorisko Multimedia Cockpit sistēmu ar digitālu automašīnas darbības pārraudzību. Sportisku iespaidu atstāj oglekļa šķiedras ielaidumi un ādas apdare instrumentu panelī, kā arī  ventilējams vadītāja sēdeklis ar ādas apdari. Savukārt, eleganci salonam piešķir salona stūra dīvāns un īpaši plata (900 mm) gulta ar paaugtstināta komforta ortopēdisko matraci un virsmatraci, kuru papildina speciālais Mercedes-Benz gultasveļas komplekts ar zvaigzžņotu rakstu segai un spilvenam.

dsc07130.jpg

“Šo auto novērtēs inovācijas un tehnoloģijas mīloši profesionāļi, kuriem kravas automašīna ir kas vairāk nekā mājas vai darba vieta, un tos ar auto vieno spēcīga emocionāla saikne. Šajā auto īpaši piedomāts pie stilīgām interjera un eksterjera detaļām, arī par vadītāja komfortu, aktīvo un pasīvo drošību, mūsdienīgi efektīvu pārraudzību,” saka Aivis Zapereckis, SIA “Domenikss” kravas automobiļu tirdzniecības un mārketinga vadītājs. “Šis auto ir bagātīgi aprīkots gan ar vadības asistentiem, gan aktīvās drošības palīdzības sistēmām, piemēram, piektās paaudzes ārkārtas bremzēšanas palīdzības sistēmu Active Brake Assist, kā arī modernizēto Predictive Powertrain Control – sistēmu, kas palīdz taupīt degvielu un atvieglo autovadītāja darbu ne tikai uz lielceļa, bet arī pilsētas un reģionālajos  maršrutos.”
Saistītie raksti