28. augusts, 2019

SIA “Domenikss” piegādā pirmos divus jaunos “Mercedes-Benz Actros” tirdzniecības un mežizstrādes uzņēmumam SIA “Indāres”

SIA “Domenikss” piegādā pirmos divus jaunos “Mercedes-Benz Actros” tirdzniecības un mežizstrādes uzņēmumam SIA “Indāres”

Aknīstes tirdzniecības un mežistrādes uzņēmums SIA “Indāres” papildinājis savu autoparku ar diviem jaunākajiem, individuāli aprīkotiem Mercedes-Benz Actros vilcējiem, kurus tam piegādājis Daimler AG ģenerālpārstāvis Latvijā SIA “Domenikss”.

SIA “Indāres”, viens no lielākajiem uzņēmumiem reģionā, izmanto gan Mercedes-Benz  vieglos auto, mikroautobusus, gan vilcējus un kokvedējus. “Jau kopš pirmās kravas automašīnas  iegādes mūsu izvēle ir Mercedes-Benz, kas citus zīmolus pārspēj ar kvalitāti, salona komfortu, degvielas ekonomiju un gariem apkopju intervāliem, kas palīdz nodrošināt efektīvu ikdienas darbu,” atklāj viens no SIA “Indāres” īpašniekiem Nauris Porietis.

“Esam gandarīti, ka mūsu zīmolu izvēlas aizvien vairāk uzņēmumu dažādās nozarēs, arī mūsu ilggadējie klienti. Ar SIA “Indāres” sadarbojamies kopš 2004. gada un esam pārliecināti, ka jaunie Actros būs mūsdienīgs un uzticams papildinājums uzņēmuma autoparkam, kārtējo reizi apliecinot Mercedes-Benz kvalitāti – arī jaunāko kravas auto segmentā,” norāda SIA “Domenikss” Kravas automobiļu tirdzniecības un mārketinga vadītājs Aivis Zapereckis, kurš šo auto dēvē par ideālu sabiedrotu tālbraucēju šoferiem un kravu pārvadātājiem.

 Visi Actros uzlabojumi – gan tehnoloģijās, gan dizainā – veikti, domājot par autovadītāju, kuram kabīnē jāpavada daudzas stundas, un apkārtējo vidi, kurā auto pārvietojas. Rezultāts ir 21. gadsimta kravas auto, kurā galvenais ir cilvēki, kas droši un ar minimālu kaitējumu apkārtējai videi nogādā kravu no viena punkta citā. Jaunie Actros aprīkoti ar multimediju displejiem uzlabotai autovadītāja un automobiļa saziņai, plašu digitālo risinājumu klāstu un dažādām vadītāja palīdzības sistēmām. Turklāt šis auto ir īpaši ekonomisks – tā salīdzinoši zemais degvielas patēriņš ir vēl vairāk samazināts un ļauj ietaupīt līdz 3% uz lielceļiem un līdz pat 5% uz reģionālajiem un lauku ceļiem.

“Jaunie Mercedes-Benz Actros tagad pieejami arī Latvijā, savā segmentā paliekot nepārspēti gan ar drošību un komfortu, gan izturīgumu kā arī salīdzinoši mazām ekspluatācijas izmaksām. Turklāt tie atbilst visām jaunākajām ekoloģijas un drošības normām, ko pieprasa Eiropas Savienība,” stāsta Aivis Zapereckis.

 Latvijā Mercedes-Benz Actros var pasūtināt Vācijas uzņēmuma Daimler AG ģenerālpārstāvja Latvijā – SIA “Domenikss” – auto salonā.
Saistītie raksti