15. novembris, 2021

SIA “Domenikss” - epidemioloģiski droša vide

SIA “Domenikss” - epidemioloģiski droša vide

No šodienas, 15. novembra, Latvijā atcelti Covid-19 izplatības novēršanai paredzētie noteiktie īpaši stingrie ierobežojumi un SIA “Domenikss” turpina darbu ierastā laikā.

Atbilstoši ierobežojumiem, kas Latvijā stājās spēkā 15. novembrī, SIA “Domenikss” automobiļu, aksesuāru un rezerves daļu pārdošanu nodrošina “zaļajā režīma”, t.i. epidemioloģiski drošā vidē.

Tas nozīmē, ka klientiem ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu ierodoties “Domenikss” biroja administratorei jāuzrāda kā sertifikātu, tā personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Savukārt servisu centri sniegs pakalpojumus visiem klientiem (bez sadarbspējīga sertifikāta uzrādīšanas klātienē). Lūdzam ņemt vērā, ka visi servisa pakalpojumi tiek sniegi tikai ar iepriekšēju pierakstu. Aicinām, ierasties precīzi savā laikā un mašīnas remontam nepieciešamo laiku plānot pavadīt ārpus servisa telpām. Klientu uzgaidīšanas telpas servisa centros būs pieejamas tikai klientiem ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Pieteikt servisa apmeklējumu var:

Zvanot 27 777 021 Zvanot 67 099 888 Mājaslapā

Visiem SIA “Domenikss” apmeklētājiem ir jālieto sejas maskas un jāievēro 2 metru distance starp individuāliem apmeklētājiem vai dažādām mājsaimniecībām.

Atgādinām, ka cilvēkiem, kam noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, kā arī personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm, savas un līdzcilvēku drošības vārdā jāpaliek mājās.

Ja jums nepieciešams auto, kamēr Jūsu auto tiek remontēts Mercedes-Benz servisa centrā Domenikss auto noma ir Jūsu rīcībā!

Detalizētāk ar salona un servisu darba laiku ikdienā varat iepazīties te: https://www.domenikss.lv/par-mums/darba-laiki
Saistītie raksti