9. augusts, 2019

SIA “Domenikss” apgrozījums pērn bijis vairāk nekā 48 miljoni eiro

SIA “Domenikss” apgrozījums pērn bijis vairāk nekā 48 miljoni eiro

Daimler AG ģenerālpārstāvis Latvijā SIA “Domenikss” 2018. gadā strādājis ar 48,4 miljonu eiro apgrozījumu un noslēdzis gadu ar 298 554 eiro lielu peļņu, neraugoties uz vispārējo aktivitātes kritumu vieglo automašīnu tirdzniecības sektorā.

Lai gan 2018. gada pirmajā pusē Latvijas jauno vieglo automobiļu tirgus uzrādīja izaugsmi 7% apmērā, gads tika noslēgts ar stagnējošu 1,7% pieaugumu, kas ietekmējis arī SIA “Domenikss” apgrozījumu, stāsta uzņēmuma padomes priekšsēdētāja Benita Danilenko, norādot, ka, neskatoties uz minētajiem izaicinājumiem, tas nav bijis šķērslis vienmērīgai uzņēmuma izaugsmei, nemainīgi augstai apkalpošanas kvalitātei un jaunu stratēģisku virzienu noteikšanai.

“Kopumā aizvadīto gadu vērtējam kā veiksmīgu. Neskatoties uz pērnā gada apgrozījuma  samazinājumu par 10%,  kas galvenokārt skaidrojams ar vieglo automobiļu tirdzniecības apjoma samazinājumu, īpaši “premium” zīmolu segmentā, kurā auto pirktspēju ievērojami ietekmēja gada sākumā piedzīvotais satricinājums Latvijas banku sektorā, gadu noslēdzām ar pozitīviem finanšu rādītājiem,” pauž Benita Danilenko.

Arī turpmāk SIA “Domenikss” plāno attīstīt darbību Latvijas tirgū, atverot jaunu servisa centru un klientiem piedāvājot jaunākos Mercedes-Benz modeļus, tādejādi nostiprinot savas vadošā “premium” automašīnu tirgotāja pozīcijas.   

“Mūsu mērķis ir kļūt par nozares efektīvāko organizāciju, tāpēc turpināsim mērķtiecīgi investēt ne tikai IT jomā un savu darbinieku kvalifikācijas celšanā, bet arī uzņēmuma attīstībā. Stratēģiski nozīmīgs solis būs biznesa paplašināšana, jau šī gada nogalē atverot jaunu kravas automobiļu tirdzniecības un servisa centru Pierīgā,” uzņēmuma attīstības plānus 2019. gadam ieskicē Benita Danilenko.

2019.gada sākumā ievērojami attīstītas uzņēmuma rīcībā esošās diagnostikas tehnoloģijas, investējot 37 000 eiro Latvijā modernākajā riteņu ģeometrijas pārbaudes un regulēšanas iekārtā Hunter HTA-MBHD. Šī gada pirmajā pusē klientiem Latvijā kļuvuši pieejami jaunie V- klases mersedesi, kas papildina minivenu segmentu, CLA kupeja kompaktā segmenta automobiļu klāstā un Mercedes-Benz GLE – pasaulē pirmais apvidus auto, kas aprīkots ar aktīvās balstiekārtas sistēmu E-Active Body Control. Līdz gada beigām plānots piedāvāt vēl vairākus jaunus modeļus, uzstādot jaunus Mercedes-Benz automašīnu drošības, tehnoloģiju un vides aizsardzības standartus.

SIA “Domenikss” reģistrēta 1997. gadā un pieder Benitai Danilenko. 2018. gadā SIA “Domenikss” VID administrētajos nodokļos samaksāja 9,4 milj. eiro, tostarp 1,14 milj. eiro – valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās.
Saistītie raksti