7. novembris, 2019

SIA “Domenikss” aicina baudīt lielākos nacionālā kino svētkus Latvijā “Lielais Kristaps”

SIA “Domenikss” aicina baudīt lielākos nacionālā kino svētkus Latvijā “Lielais Kristaps”

No 8. līdz 12. novembrim norisināsies nozīmīgākais Latvijas filmu nozares pasākums Nacionālā kino balva “Lielais Kristaps”. Balvu atbalstīsim, nodrošinot žūrijai oficiālo “Lielā Kristapa” auto Mercedes-Benz, lai ar eleganci un komfortu laikus nokļūtu pasākuma norises vietās.

“Lielais Kristaps” ir nozīmīgākais Latvijas filmu nozares pasākums, kas kino skatītājiem un nozares profesionāļiem dod iespēju vienkopus redzēt un profesionāli izvērtēt Latvijas jaunākās filmas, kā arī godināt Latvijas kino tradīcijas. “Lielā Kristapa” balva kinematogrāfā dibināta 1977. gadā un šogad tiks pasniegta 31. reizi.

“SIA “Domenikss” ar lepnumu un gandarījumu atbalsta “Lielo Kristapu”. Valsts simtgades dotais attīstības tramplīns nacionālajam kino ir palīdzējis sasniegt izcilus rezultātus: uz ekrāniem nonāk aizvien jaunas lieliskas latviešu filmas, balvas tiek sadalītas sīvā konkurencē un, raugoties uz jaunajiem talantiem, redzam daudzsološu kino nākotni. Priecājamies būt daļa no šī nozīmīgā notikuma, kas tik spilgti apliecina Latvijas kino kvalitāti un konkurētspēju,” saka Benita Danilenko, SIA “Domenikss” padomes priekšsēdētāja.

Plašāk par “Lielais Kristaps”: http://www.lielaiskristaps.lv/
Saistītie raksti