18. septembris, 2019

SIA “Domenikss” aicina baudīt izcilu kino festivālā “Baltijas Pērle”

SIA “Domenikss” aicina baudīt izcilu kino festivālā “Baltijas Pērle”

No 19. līdz 25. septembrim norisināsies viens no tradīcijām bagātākajiem kinofestivāliem Latvijā „Baltijas Pērle”. Festivālu atbalstīsim, ar Mercedes-Benz GLE klases automašīnu rūpējoties par uzaicinātajiem viesiem, starp kuriem būs arī slavenais kinorežisors Andrejs Končalovskis, un gādājot, lai viņi ar eleganci un komfortu laikus nokļūtu festivāla norises vietās.

„Baltijas Pērle” ir iemantojusi labu reputāciju un skatītāju atzinību, piedāvājot jaunākās neatkarīgā kino filmas, pasaules kino klasiku un izcilāko režisoru retrospektīvas. Piedāvāto filmu klāsts tiek rūpīgi izvēlēts no Eiropā visatzinīgāk vērtēto kinofestivālu programmām, ņemot vērā kino profesionāļu, kritiķu un auditorijas viedokli.

SIA “Domenikss” vienmēr atbalstījis augstas kvalitātes pasākumus, kas iedvesmo jauniem sasniegumiem. Esam gandarīti par iespēju būt līdzās brīdī, kad pie Latvijas iedzīvotājiem nonāk lielākajos starptautiskajos kino forumos godalgotās filmas, tiek atklātas jaunas personības Eiropas kino un sniegta iespēja noskatīties atjaunotus kino šedevrus programmā „Pasaules kino klasika”.

Plašāk par festivālu “Baltijas Pērle”: http://balticpearl.lv/#
Saistītie raksti