10. maijs, 2021

Mercedes-Benz Vans rada īpašu auto -EQT- ģimenēm un aktīvās atpūtas cienītājiem

Mercedes-Benz Vans rada īpašu auto -EQT- ģimenēm un aktīvās atpūtas cienītājiem

Ar EQT Concept Mercedes-Benz VANS ir radījis iespaidīgu priekšstatu par pirmo augstākās klases transportlīdzekli mazo furgonu segmentā. Tas ir pilnībā elektrisks auto ģimenēm un aktīvās atpūtas cienītājiem. Auto apvienota augstas klases estētika ar bezkompromisa funkcionalitāti - tajā ir līdz septiņām pasažieru vietām un ļoti plašs bagāžas nodalījums.

Jutekliskās formas, elegantā apdare un ilgtspējīgie materiāli runā paši par sevi. Tie liecina, ka šis furgons nepārprotami pieder Mercedes-EQ saimei. EQT Concept dizainu raksturo līdzsvarotas proporcijas un juteklisks dizains. Tā pleci ir muskuļoti, savukārt riteņu arkas uzsver jaudu, bet priekšējais režģis piešķir tam emocionalitāti. Daudzviet – sākot no priekšpuses, un, ieskaitot panorāmas jumtu, to rotā dažāda izmēra trīsstaru zvaigznes ar 3D efektu.  Savukārt aizmugurē ir izteiksmīga LED josla, kas savieno galvenos lukturus.

21c0241_006.jpg

Tikpat emocionāls un izteiksmīgs ir arī EQT Concept interjers. Tajā dominē eleganta melnbaltā saspēle. Baltas napa ādas sēdekļi sasaucas ar jutekliska dizaina instrumentu paneli, kura augšdaļa ir veidota kā spārna profils. Virs instrumentu paneļa atrodas daļēji slēgts nodalījums nelielu mantu, vai dokumentu uzglabāšanai. Dinamiku panelim piešķir mūsdienīgas apaļas ventilācijas turbīnas ar cinkotiem apdares elementiem un daudzfunkcionālā stūre ar Touch Control pogām. Kopmozīciju noslēdz īpašs viduskonsoles, durvju un kāju apgaismojums, kas rūpējas par atmosfēru.

21c0241_013.jpg

Protams, ka šajā automobilī ir MBUX informācijas un izklaides sistēma, ko var ērti vadīt gan ar skarienjūtīgā displeja palīdzību, gan ar skārienjūtīgajām pogām uz stūres, gan ar balss palīgu “Hey Mercedes”. Kā ierasts, arī šajā automobilī mākslīgais intelekts spēj mācīties un ar laiku apsteidzoši paredzēs, ko tā īpašnieks vēlētos darīt.

Augstas izšķirtspējas informācijas un izklaides multivides displejā varēs sekot līdzi auto uzlādes statusam, patēriņa histogrammai un citai aktuālajai auto lietošanas informācijai. Kopā ar Mercedes me connect tiek piedāvāti arī specifiski navigācijas pakalpojumi un funkcijas, piemēram, uzlādes staciju tīkls, maršruta optimizācijas iespējas, laika apstākļi vai satiksmes situācija.

sanu_durvis.jpg

EQT Concept abās pusēs ir bīdāmās durvis ar īpaši lielu atvērumu, kas ļauj bez grūtībām lietot arī abas trešās rindas sēdvietas. Ja nepieciešams vairāk vietas, trešās rindas sēdekļus var pilnībā nolocīt vai izņemt, atstājot pietiekami daudz vietas bērnu ratiņiem, suņiem vai atpūtas aprīkojumam.Otrās rindas sēdvietās brīvi var novietot trīs bērnu sēdeklīšus vienu otram blakus. Savukārt panorāmas jumts ar tajā iestrādātu zvaigžņu ainavu radīs īpašu gaismas spēli salonā.

Auto enerģijas banka – baterijas, novietotas alumīnija rāmī zem organiskā stikla auto aizmugurē un ir vienā līmenī ar kravas nodalījuma grīdu.

21c0241_017.jpg

EQT Concept sniedz pārliecību, ka maza furgona telpu iespējams ne vien pielāgot plašam vajadzību lokam, bet to var arī apvienot ar izkoptu stilu un komfortu.
Saistītie raksti