7. augusts, 2016

MERCEDES-BENZ AKSESUĀRI: BAGĀŽA UN KOMFORTS

MERCEDES-BENZ AKSESUĀRI: BAGĀŽA UN KOMFORTS

Mercedes-Benz oriģinālo aksesuāru klāsts spēj piepildīt ikkatra autobraucēja vēlmes. Ar papildaprīkojuma palīdzību iespējams automobiļa salonu un bagāžnieku piemērot individuālai gaumei un pielietojumam.

Mercedes-Benz oriģinālo aksesuāru klāsts spēj piepildīt ikkatra autobraucēja vēlmes. Ar papildaprīkojuma palīdzību iespējams automobiļa salonu un bagāžnieku piemērot individuālai gaumei un pielietojumam.

Mercedes-Benz oriģinālo aksesuāru plašais klāsts ir piemērojams dažādiem automobiļu modeļiem. Ieskatam piedāvājam iespējas, ko savā labā var izmantot Mercedes-Benz C klases universāļa īpašnieks!

Salonā

Garākos braucienos, it īpaši vasarā, var būt nepieciešamība uzglabāt atspirdzinājumus vai pārtiku vēsumā. Šim mērķim lieliski noderēs Mercedes-Benz aukstumkaste. Tās ietilpība ir 24 litri un saturu iespējams atdzesēt līdz pat -2 grādu temperatūrai. Izturīgais plastmasas korpuss to pasargā no bojājumiem, savukārt ārējā soma ar polsterētu pleca lenci atvieglos pārnēsāšanu. 

Aizmugurē sēdošo pasažieru ērtībai pieejams saliekams galdiņš ar iebūvētu glāžu turētāju. Lai pasargātu virsdrēbes no saburzīšanās, lieliski noderēs pie priekšējo sēdekļu galvas balsta stiprināms drēbju pakaramais vai universālais āķis, ko, tāpat kā galdiņu un pakaramo, var uzstādīt, izmantojot pamatstiprinājumu.

Auto tiek pavadīta ievērojama daļa ikdienas, tāpēc labs palīgs dažādos dzīves gadījumos ir strāvas pārveidotājs, kam var pieslēgt portatīvo datoru vai citu ierīci, kam parasti nepieciešams 230V elektrotīkls.

Vai esat pamanījuši, cik ļoti noskaņojumu spēj uzlabot jauka smarža? Ja jūsu automašīnas klimata iekārta ir atbilstoši aprīkota, izmantojot speciālu flakonu, iespējams autosalona gaisu iesmaržināt ar kādu no sešiem Mercedes-Benz aromātiem. 

Bagāžniekā

Iespēju ērti sakārtot bagāžnieka saturu novērtē jebkurš autobraucējs, jo visu var atrast, viss ir pa rokai! Te perfekts palīgs ir vairāku nodalījumu plastmasas kaste.

Ja bagāžnieku nepieciešams pārdalīt, piemēram, lai atsevišķi novietotu reti un bieži izmantojamo bagāžu, ideāls risinājums ir bagāžas nodalījuma organizators: tā ir divu teleskopiski regulējamu siju sistēma, ko var bīdīt bagāžnieka dziļumā. Savukārt reizēs, kad pārvadājamo mantu nav daudz, lēts, ērts un drošs risinājums ir bagāžas tīkls.

Reizēs, kad automobiļu, it īpaši universāļu un apvidnieku, bagāžniekiem nākas uzņemt smagu un netīru kravu, lieti noderēs Mercedes-Benz papildus bagāžnieka grīdas segumi, piemēram, paklājs, kam, viena puse ir no gumijas, vai gumijas vanna (seklā vai dziļā), kas ne tikai uzņem netīrumus, bet novērš bagāžas slīdēšanu.

Bagāžas nostiprināšanai uz jumta vai pie metāla cilpām bagāžniekā, vēl viena noderīga manta ir bagāžas strope.

Mercedes-Benz oriģinālo aksesuāru statuss garantē, ka aprīkojums ir augstas kvalitātes un perfekti piemērots konkrētam automobiļa modelim.

Izmantojiet iespēju un konsultējieties ar Domenikss speciālistiem, lai noskaidrotu, kādi Mercedes-Benz oriģinālie aksesuāri ir pieejami jūsu automobilim!
Saistītie raksti