23. jūlijs, 2020

Latvijā ir pieejama jaunā Mercedes-Benz GLE kupeja: tiem, kuriem ir augsti standarti

Latvijā ir pieejama jaunā Mercedes-Benz GLE kupeja: tiem, kuriem ir augsti standarti

Jaunā Mercedes-Benz GLE kupeja apvieno sportiskumu un eleganci ar augstākās Mercedes-Benz SUV klases modeļu sērijas tehnoloģiju.
Jaunā GLE kupeja ir vēl viens piemērs, kā Mercedes-Benz mērķtiecīgi apmierina visas klientu prasības SUV luksus klases segmentā. SUV kupejas no salīdzinoši mazas nišas produkta SUV klases segmentā, ir radījušas attīstības tendenci.

GLE kupeja apvieno apvidus auto iespaidīgo jaudu ar kupejas emocionāli pievilcīgo sportiskumu un eleganci.

Eksterjera dizains: spēcīga klātbūtne

Jaunā GLE kupeja ir 4939 mm gara un 2010 mm plata. GLE kupejas dinamiku akcentē tās proporcijas. Priekšpusē ir apvienotas Mercedes-Benz SUV saimes īpašības ar skaidriem kupejas atribūtiem: dimanta režģis ar vienu horizontālo žalūziju rada asociācijas ar citām Mercedes-Benz kupejām. Automašīnas standartaprīkojumā lukturiem izmantota pilna LED tehnoloģija.

Kupeju sērijai piemītošā dinamika ir īpaši redzama aizmugurējās daļas dizainā, piešķirot GLE kupejai jaudīgu un aktīvu izskatu. Lukturi ir īpaši raksturīgi tieši kupejai, taču tie atbilst arī Mercedes-Benz SUV klases dienas un nakts dizainam ar tai raksturīgajiem noapaļotajiem plānā kontūrā iestrādātajiem blokiem.

Interjera dizains: sportisks, ar īpašu dizainisku pieskārienu

Jaunās GLE kupejas interjeram ar citiem jauno augstākās SUV klases saimi pārstāvošajiem modeļiem ir daudz vienādu iezīmju, turklāt tas skaidri akcentē tieši automašīnas sportisko izskatu. Pārsteidzoši veidotais instrumentu panelis, kuru horizontāli sadala apdares līnijas un kas nemanāmi pāriet durvju paneļos un standarta aprīkojumā GLE kupejā, ir radīts no ARTICO mākslīgās ādas. Sportisko uzsvaru nodrošina standarta sporta sēdekļi ar īpaši veidotu sānu atbalstu un ARTICO pārsegu, kā arī jaunā sporta stūre ar „napa” ādas apmali. Ādas/„napa” ādas sēdekļu pārvalki un durvju paneļi krāsu kombinācijā klasiski sarkans/melns ir pieejami tikai kupejā.

Izbaudiet prieku par sistēmām, kas pielāgotas tieši jūsu vajadzībām,  Mercedes-Benz lietotāja pieredze

GLE kupeja piedāvā jaunākās paaudzes informācijas un izklaides sistēmu MBUX (Mercedes-Benz User Experience) ar daudzām savietojamības, izklaides un ērtas ekspluatācijas funkcijām. Tajās ietilpst MBUX intuitīvā balss vadība un mācīšanās iespējas, kā arī liels skaits lietotņu, kuras var gan integrēt MBUX, gan kontrolēt, izmantojot MBUX. Lielo, augstas izšķirtspējas ekrānu dēļ informācija instrumentu panelī un multivides displejā ir viegli lasāma. Emocijas izraisoša prezentācija apvienojumā ar izcilu grafiku uzsver, ka intuitīvās vadības struktūras darbība ir viegli saprotama. Mācību MBUX var vadīt arī ar balsi un, izmantojot lietotnes, individuāli pielāgot. Lietotājam sistēma piedāvā arī virkni opciju, kas jau ir pieejamas GLE un GLS automašīnu modeļos.

Piekare AIRMATIC vai E-ACTIVE BODY CONTROL (E-ACTIVE VIRSBŪVES VADĪBA) kā opcijas

Jaunajai GLE kupejas standarta aprīkojumā ir iekļauta tērauda balstiekārta ar sportiskāku un stingrāku uzbūvi nekā tās priekšgājējām. Vēl vairāk uzlabotā gaisa balstiekārtas sistēma AIRMATIC ir pieejama kā papildaprīkojums, un tai ir sportiskāka uzbūve nekā GLE SUV. Tā adaptīvajā regulējamajā amortizācijā izmanto ļoti sarežģītas sensoru sistēmas un algoritmus, lai amortizācijas parametrus reāllaikā pielāgotu ceļa stāvoklim un braukšanas situācijai.

Papildu uzlabojumi panākti, piedāvājot izvēles papildaprīkojumu E-ACTIVE BODY CONTROL balstiekārtu, kas ir apvienota ar AIRMATIC gaisa balstiekārtas sistēmu. Šī tirgū ir vienīgā sistēma, kas atsevišķi var kontrolēt katra riteņa atsperu un amortizācijas spēkus. Tas nozīmē, ka šādi neitralizēta tiek ne tikai virsbūves sasvere, bet arī škērsvirziena un pakaļgala iegrimes palielināšanās kustība. Kopā ar ROAD SURFACE SCAN kā automobiļa vadīšanas palīdzības paketes sastāvdaļu un līknes slīpuma funkciju CURVE, E-ACTIVE BODY CONTROL unikālā veidā apvieno spēju noturēties uz ceļa un komfortu, tādējādi uzsverot Mercedes-Benz vēlmi radīt pasaulē visgudrākās SUV klases balstiekārtas.

Automobiļa vadīšanas palīdzības sistēmas vēl labākam autovadītāja atbalstam

Jaunais GLE modelis ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Mercedes-Benz autovadītājam paredzētām automobiļa vadīšanas palīdzības sistēmām, kas sniedz sadarbības atbalstu autovadītājam. Rezultātā tiek sasniegts īpaši augsts aktīvās drošības līmenis. Jaunās GLE kupejas ražotāji var lepoties, ka tās standarta aprīkojumā iekļauts Active Brake Assist (aktīvo bremžu palīgmehānisms), kas var palīdzēt novērst aizmugurējās sadursmes un sadursmes ar gājējiem, velosipēdiem un citiem transportlīdzekļiem.

Kā papildu opcijas var pasūtīt dažas viedas piedziņas funkcijas (Intelligent Drive). Tajās ietilpst aktīvā attāluma palīgsistēma DISTRONIC ar ātruma pielāgošanu maršrutam. Ja autovadītājs to ieslēdz, GLE kupeja var reaģēt uz reālās satiksmes informāciju, t. i., ideālā scenārijā pat pirms autovadītājs vai radars un kameras sensori paspēj uztvert šķēršļus satiksmei. Kad tiek atklāta pastiprināta satiksme (vai sastrēgums), piesardzības dēļ ātrums tiek samazināts līdz apmēram 100 km/h, ja vien autovadītājs nenolemj citādi.

Braucot sastrēgumā uz autoceļa, aktīvā Stop-and-Go palīgsistēma (Active Stop-and-Go Assist) faktiski ir spējīga noturēt automobili braukšanas joslā un saglabāt drošu distanci ātrumā līdz pat aptuveni 60 km/h. Izkustēšanās no vietas var notikt automātiski minūtes laikā pēc apstāšanās.

https://www.domenikss.lv/vieglie-auto/jaunais-gle-coupe
Saistītie raksti