2. augusts, 2016

KABRIOLETU LOMA MERCEDES-BENZ ĢIMENĒ

KABRIOLETU LOMA MERCEDES-BENZ ĢIMENĒ

Autobūves plašajā piedāvājumā četrvietīgie kabrioleti ieņem īpašu vietu un tiek dēvēti par vieniem no graciozākajiem auto, kādi jebkad radīti. Mercedes-Benz var lepoties gan ar spilgtu kabrioletu modeļu vēsturi, gan ar plašu mūsdienu klāstu.

Autobūves plašajā piedāvājumā četrvietīgie kabrioleti ieņem īpašu vietu un tiek dēvēti par vieniem no graciozākajiem auto, kādi jebkad radīti. Mercedes-Benz var lepoties gan ar spilgtu kabrioletu modeļu vēsturi, gan ar plašu mūsdienu klāstu.

S klases kabriolets – kolekcionāru dārgums

Jau pagājušajā gadsimta 20. gados Štutgartes luksusa kabrioleti apvienoja brīvības sajūtu, kas rodamo atvērtā tipa automašīnās, drošību un komfortu, kas līdz tam bija raksturīgs vien sedaniem. Pēc kara Mercedes-Benz lepnākie modeļi bija pieejami ekskluzīvajā kabrioleta formātā, uz pilsētu ielām un ceļiem liekot apbrīnot 170 S (W 136, 1949. gads), 220 S (W 187, 1951. gads) un 300 S (W 188, 1952. gads).

Šo modeļu panākumus turpināja leģendārie Ponton. Par īpašu sensāciju kļuva 1961. gadā kabriolets 220 SE no sērijas W 111. Automobiļa elegantais dizains līdz ar agrāk vēl nebaudītu komfortu un luksusu to acumirklī padarīja par kolekcionāru iekārotu auto.

Paradoksālā kārtā šim modelim nebija tieša pēcteča vairāk nekā 40 gadus līdz 2015. gada izskaņā Mercedes-Benz pasaulei pieteica S klases kabrioletu. Kas par auto! Tam ir superstingra virsbūve, jumts nolaižas un paceļas nieka 20 sekundēs, turklāt to iespējams izdarīt braucot ar ātrumu līdz pat 60 km/h. Aerodinamiskā forma ar ārkārtīgi mazu gaisa pretestības koeficientu to padara par klusāko kabrioletu pasaulē.

S klases kabriolets aprīkots ar Mercedes-Benz inteliģentajām sistēmām, tostarp ar pilnīgi automātisku salona apsildes sistēmu THERMOTRONIC. Šī sistēma vadītāja un pasažieru komfortu nodrošina ar 12 sensoriem, spēj vadīt gaisa plūsmu un kontrolēt salona temperatūru, apsildāmu stūri, apsildāmus roku balstus, priekšējos un aizmugurējos sēdekļus.

S klases versijas vainago satriecošais un jaudīgais S 63 4MATIC Cabriolet. Tā 5,5 litru V8 dzinēja jauda ir 585 zirgspēki. Drošības ziņā kabriolets nepieļauj kompromisus: aktīvās un pasīvās drošības sistēmas nodrošina, ka auto vadītājs un pasažieri vienmēr būs maksimāli pasargāti.

C klases kabriolets – bauda pieejamā formātā

Mercedes-Benz C klase ir automobilis, kas zīmola vērtības reprezentē kompaktā un pieejamā formātā. Šovasar C klase debitē kā četrvietīgs kabriolets. Sportisks, četrvietīgs auto, kas veidots, ņemot vērā labākās Coupe īpašības.

C-klases kabriolets aprīkots ar jaunākajām sistēmām maksimālam komfortam. AIRCAP gaisa deflektori novērš gaisa turbulenci salonā, AIRSCARF gaisa pievadsistēma rada siltas gaisa šalles izjūtu, savukārt auto sēdekļi veidoti no karstumu atstarojošiem materiāliem. C klases kabrioletam pieejams plašs dzinēju un transmisiju klāsts – no ekonomiskiem dīzeļmotoriem līdz Mercedes-AMG C 63 S dzinējam, kas dāvā eksplozīvu dinamiku.

Rodsteri – sportiskam noskaņojumam

Mercedes-Benz saimes neatņemama daļa ir arī divvietīgie kabrioleti – rodsteri SLC un SL. To saliekamie metāla jumti vairo drošības sajūtu un piešķir papildu praktiskumu nelabvēlīgos laikapstākļos. Dažādās versijas un plašais aprīkojums abus modeļus ļauj piemērot visdažādākajām gaumēm, divvietīga sporta auto izjūtu garantējot ikkatram vadītājam.

Izmantojiet iespēju uzdot jautājumus par jaunajiem modeļiem Domenikss speciālistiem un piesakieties izmēģinājuma braucienam!
Saistītie raksti