23. maijs, 2019

Jaunais Mercedes-Benz Sprinter ideāli piemērots biznesa vajadzībām.

Jaunais Mercedes-Benz Sprinter ideāli piemērots biznesa vajadzībām.

Perspektīvs, efektīvs, uzticams.
Jaunais Sprinter: tik daudzpusīgs, ka noteikti atradīsiet savām transportēšanas vajadzībām piemēroto, un tik pievilcīgs, ka pozitīvi piesaistīs uzmanību.

Svarīga priekšrocība – automobiļiem ar tagad pieejamo priekšējo riteņu piedziņu tiek nodrošināta izdevīga pamatcena, lielāka derīgā slodze un zemāks kravas iekraušanas augstums nekā automobiļiem ar pakaļējo riteņu piedziņu.

Auto vadītājiem priekšrocības sniedz viedā vadības un rādījumu koncepcija, kā arī modulārā novietņu koncepcija, ko, tāpat kā multivides un atbalsta sistēmas, var individuāli pielāgot automobiļa lietojumam. Papildus jaunumiem ir saglabātas vērtības. Piemēram, ir iespējams bez lielām izmaiņām turpināt izmantot daudzus virsbūves un konfigurācijas risinājumus.

Papildus jaunumiem esam saglabājuši visas automobiļa priekšrocības kurām ir pieraduši mūsu klienti.

Tādējādi, pateicoties novatorisma garam un vairāk nekā 20 gadu pieredzei, Sprinter kārtējo reizi ir nozīmīgs, perspektīvs, efektīvs, uzticams mobilitātes risinājums, kas palīdzēs jūsu uzņēmuma attīstībā.

Par Sprinter kravas furgona aprīkojumu uzzini šeit

Tagad populārākais Sprinter modelis pieejams par ikmēneša maksājumu 399,- Eur. Līdzi dāvinām aprīkojumu 2450,- Eur vērtībā.

Piesakies testa braucienam. 
Saistītie raksti