5. augusts, 2019

Izmaiņas SIA Domenikss valdes sastāvā

Izmaiņas SIA Domenikss valdes sastāvā

Ar 2019. gada 29. jūliju SIA Domenikss valdē darbu uzsāk jauna valdes locekle Jolanta Jēkabsone. Savukārt ar 2019. gada 31. jūliju darbu Domenikss valdē pārtrauc tās valdes loceklis Raitis Zeltiņš. Uzņēmumā kā Padomes priekšsēdētāja darbu turpina Benita Danilenko.   

Raitis Zeltiņš darbu Domenikss uzsāka 2018. gada 7. maijā kā uzņēmuma finanšu direktors, savukārt 2018. gada 9. novembrī tika iecelts uzņēmuma valdē. Šajā laikā Raita virsvadībā tika īstenoti vairāki projekti, tai skaitā finanšu un kontroles sistēmas pilnveidošana.

Turpretim Domenikss jaunā valdes locekle Jolanta Jēkabsone jau iepriekš strādājusi uzņēmumā no 1998. līdz 2013. gadam, veiksmīgi sevi apliecinot dažādos nozīmīgos amatos kā galvenā grāmatvede, IT projektu vadītāja, finanšu direktore, administratīvā un finanšu direktore. No 2014. līdz 2019. gadam Jēkabsone bijusi AS Eco Baltia valdes locekle un finanšu direktore, vadot ne vien uzņēmuma grāmatvedības, finanšu un IT operācijas, bet arī juridisko departamentu.

Līdz ar Jolantu Jēkabsoni SIA Domenikss valdē, darbu turpinās Arta Biruma, izvirzot mērķi SIA, Domenikss kļūt par nozares efektīvāko organizāciju. Tā sasniegšanai uzņēmums turpina mērķtiecīgi investēt ne tikai IT jomā un savu darbinieku kvalifikācijas celšanā, bet arī uzņēmuma attīstībā.  Kā viens no stratēģiski nozīmīgākajiem soļiem tiek plānots paplašināt biznesu un jau šī gada nogalē atvērt jaunu kravas automobiļu tirdzniecības un servisa centru Pierīgā.

SIA Domenikss reģistrēts 1997. gadā un pieder Benitai Danilenko. 2018. gadā SIA Domenikss apgrozījums bija 48,4 milj.eiro.

2018. gadā SIA Domenikss VID administrētajos nodokļos samaksāja 9.4milj. eiro, tostarp 1.14 milj. eiro – valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās.
Saistītie raksti