4. septembris, 2019

“Domenikss” nodod 40 jaunus “Mercedes-Benz Sprinter” kravas furgonus Latvijas Energoceltniekam

“Domenikss” nodod 40 jaunus “Mercedes-Benz Sprinter” kravas furgonus  Latvijas Energoceltniekam

Viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem “Latvijas Energoceltnieks” atjaunojis un papildinājis savu autoparku ar 40 jauniem “Mercedes-Benz Sprinter” kravas furgoniem, kurus tam piegādājis Daimler AG ģenerālpārstāvis Latvijā – SIA “Domenikss”, lai nodrošinātu “Latvijas Energoceltnieks” pasūtījumu izpildi Vācijas enerģētikas, sakaru sistēmu un tīklu montāžas, un infrastruktūras izbūves jomās.

Jaunie “Sprinter furgoni  visaptveroši aprīkoti atbilstoši LEC vajadzībām.  “Piegādātie “Mercedes-Benz Sprinter” ir aprīkoti ar 5 sēdvietām un paredzēti kā operatīvās darbnīcas, tādēļ LEC vajadzībām aprīkoti ar jaudīgāko V6 dīzeļdzinēju, lai varētu pārvietot arī piekabes ar paaugstinātu pilno masu virs 3,5 tonnām. “Sprinter” ir izcila izvēle, jo neskaitāmās aprīkojuma iespējas ļauj pielāgot furgonu individuālām vajadzībām. “Sprinter” kravas furgons apvieno zemu degvielas patēriņu un inteliģentu funkcionalitāti, kas nodrošina visaptverošu un ekonomisku risinājumu,” “Sprinter” priekšrocības skaidro Renārs Agarskis, SIA “Domenikss” Mazumtirdzniecības direktors.

 “Jaunas un labi aprīkotas automašīnas ir viens no galvenajiem kritērijiem, kas iezīmē mūsu autoparku. Mums ir svarīga cenas attiecība pret kvalitāti un SIA “Domenikss” spēj nodrošināt Mercedes – Benz Sprinter furgonu pēc SIA Latvijas Energoceltnieks vajadzībām.

Izvēli par labu “Sprinter” galvenokārt noteica iespēja konkrēto modeli aprīkot un pielāgot tieši mūsu specifiskajiem darba apstākļiem un vajadzībām. Ne mazāk būtiska ir arī automobiļa rentabilitāte, tostarp optimizēts dīzeļmotora degvielas patēriņš un aprīkots ar “Eiro6”, kurš nodrošina mazāk CO2 izmešu vidē,” atzīst Martti Antero Kohtanen, LEC Valdes priekšsēdētājs.
Saistītie raksti