19. augusts, 2020

“Domenikss” nodod 17 jaunus “Mercedes-Benz Sprinter” kravas furgonus VENDEN

“Domenikss” nodod 17 jaunus “Mercedes-Benz Sprinter” kravas furgonus VENDEN

Lai nodrošinātu pasūtījumu izpildi un servisa darbus Latvijā, vadošais ūdens un kafijas piegādātājs Latvijā VENDEN atjaunojis un papildinājis savu autoparku ar 17 jauniem Mercedes-Benz Sprinter kravas furgoniem, kurus tam piegādājis Mercedes-Benz AG un Daimler Truck AG ģenerālpārstāvis Latvijā SIA “Domenikss”.

“Domenikss” un VENDEN vieno ilgstoša sadarbība komerctransporta segmentā – līdz šim ūdens un kafijas piegādātāja autoparkā uzticami kalpojuši jau Mercedes-Benz Sprinter un Fuso Canter. Jaunie Sprinter furgoni ir visaptveroši aprīkoti atbilstoši VENDEN darba vajadzībām.  

“Esam gandarīti, ka mūsu uzņēmumu ilgstošā sadarbība turpinās un VENDEN autoparka atjaunošanai un paplašināšanai izvēlēti Mercedes-Benz Sprinter un Fuso Canter automobobiļi, kas sevi pierādījuši kā uzticams partneris. Tikko piegādātie 17 Mercedes-Benz Sprinter ir paredzēti ūdens piegādes transporta un servisa pakalpojumu sniegšanai, tādēļ aprīkoti atbilstoši VENDEN vajadzībām gan ar pastiprināto piekari, gan virkni papildu drošības un asistentu programmām, kā arī autovadītājam nepieciešamām komforta funkcijām, kuru pamatuzdevums ir nodrošināt nepārtrauktu un efektīvu darbību ikdienas darba apstākļos. Sprinter kravas furgons apvieno zemu degvielas patēriņu un uzturēšanas izmaksas ar inteliģentu funkcionalitāti, kas nodrošina visaptverošu un ekonomisku risinājumu,” spēkrata priekšrocības skaidro Vitālijs Ročans, SIA “Domenikss” komercdirektors.

Sprinter nosaka drošības, efektivitātes un komforta standartus ar bremžu diskiem uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, ABS bremžu pretbloķēšanas sistēmu, ieskaitot ABD automātisko bremžu diferenciāli, pilnveidotu virsbūvi, zemu degvielas patēriņu un daudzām citām lieliskām īpašībām. Ne velti 2019. gada septembrī laikraksts Die Welt” nosauca Mercedes-Benz Sprinter par “labāko savā klasē, kas ar lepnumu nes savu vārdu”.

“Pastāvīgi pieaugošie piegādes apjomi pieprasa no uzņēmuma loģistikas nodaļas pašus mūsdienīgākos un visefektīvākos risinājumus. Mēs ļoti augsti novērtējam un esam gandarīti par ilggadējo sadarbību ar “Domenikss”, tā individuālo pieeju klienta vēlmēm un plašajām iespējām piedāvāt pašus modernākos un optimālākos risinājumus. Uzņēmuma autoparka nomaiņa un arī palielināšana, iegādājoties 17 jaunus kravas furgonus atbilstoši visām uzņēmuma vajadzībām, ļaus pilnveidot loģistikas procesus un paaugstināt klientu apkalpošanas kvalitāti un ātrumu ne tikai Rīgā, bet arī visos Latvijas reģionos,” gandarījumu par atjaunoto autoparku pauž Villijs Jukāms, VENDEN loģistikas direktors.
Saistītie raksti