12. februāris, 2020

“Domenikss” komercdirektores un valdes locekles amatā pievienojas Anete Bilzēna

“Domenikss” komercdirektores un valdes locekles amatā pievienojas Anete Bilzēna

Ar 2020. gada 3. februāri SIA “Domenikss” komercdirektores un valdes locekles amatā, kā arī SIA “Baltijas auto centrs” valdes locekles amatā darbu uzsākusi Anete Bilzēna. Viņas pārziņā būs Domenikss stratēģiski efektīvas darbības virzīšana, attīstot jaunus pakalpojumus, kur īpaši vērtīga būs Anetes Bilzēnas augstākā līmeņa vadītājas pieredze auto nozarē un finanšu jomā.

“Esmu gandarīta pievienoties “Domenikss” komandai – uzņēmumam, kas Latvijā pārstāv pasaulē vērtīgāko automašīnu zīmolu Mercedes-Benz. Šogad mērķtiecīgi paplašināsim biznesu, un esmu gatava sniegt savu pieredzi, biznesa skatījumu un ieguldījumu, lai kopā ar “Domenikss” lielāko vērtību – klientiem un darbiniekiem – Latvijas tirgū nostiprinātu Mercedes-Benz kā izcilākā autobūves zīmola pozīcijas,” uzsver Anete Bilzēna.

Anetes Bilzēnas biznesa stratēģijas un vadības zināšanas uzņēmumam būs īpaši vērtīgas šogad, kad SIA “Domenikss” par mērķi izvirzījis kļūt par nozares efektīvāko organizāciju. Tā sasniegšanai uzņēmums turpina mērķtiecīgi investēt ne tikai IT jomā un savu darbinieku kvalifikācijas celšanā, bet arī uzņēmuma attīstībā un biznesa paplašināšanā.

Anete Bilzēna vairāk nekā 14 gadus vadījusi un strādājusi vadības komandās dažādos uzņēmumos, tostarp bijusi Porsche pārstāvja Latvijā SIA “Baltijas sporta auto” ģenerālmenedžere un valdes locekle, SIA “Baltic Cosmetic Holding” vadītāja un valdes locekle,  SIA “Kolonna Invest Group” vadītāja un valdes locekle un SIA “Hotels Group” valdes locekle. Anetei Bilzēnai ir augstākā biznesa un juridiskā izglītība, šobrīd viņa studē maģistrantūras programmā Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE).
Saistītie raksti