5. augusts, 2019

Domenikss aicina svinēt izsmalcinātu mūziku un izcilas personības festivālā “Summertime – aicina Inese Galante”

Domenikss aicina svinēt izsmalcinātu mūziku un izcilas personības festivālā  “Summertime – aicina Inese Galante”

Jau septīto gadu pēc kārtas Daimler Mercedes-Benz ģenerālpārstāvis Latvijā SIA Domenikss atbalsta vienu no ievērojamākajiem starptautiskās mūzikas festivāliem Baltijā “Summertime – aicina Inese Galante”, kas šovasar klausītājus priecēs no 5. līdz 11. augustam Dzintaru koncertzālē. Koncertos uzstāsies operas dīva Inese Galante, tādi izcili mūziķi kā Hypnotic Brass Ensable no ASV, Puerto Candelaria no Kolumbijas, Emirs Kusturica no Serbijas un citi lieliski mākslinieki.

Domenikss jau septīto reizi nodrošinās oficiālās transfēra automašīnas festivāla dalībniekiem, rūpējoties par viņu labsajūtu un drošību. Ar eleganci un komfortu nokļūt pareizajā laikā un vietā palīdzēs Mercedes-Benz jaunās V-Klases automašīnas, kā arī E-Klases un GLE-Klases kupeja.

Pasaulē slavenās Ineses Galantes iedvesmotais festivāls norisinās jau piecpadsmito reizi, tradicionāli iezīmējot Jūrmalas vasaras koncertsezonas kulmināciju. Līdz ar spožo latviešu soprānu uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsies spilgtākās latino, džeza, rokenrola, fankmūzikas, Balkānu un klasiskās mūzikas zvaigznes. 

“Esam gandarīti un lepni būt kopā ar pasākuma organizatoriem brīdī, kad satiekas spilgtākās Latvijas un pasaules mūzikas zvaigznes, uzlecoši talanti, klasika un improvizācijas rotaļīgais smalkums. Tāpat kā Domenikss festivāls tiecas uz izcilību – pateicoties tā īpaši izmeklētajai programmai, festivāls sniedz apmeklētājiem daudzveidīgu mūzikas skanējumu un neaizmirstamas sajūtas. Arī nākotnē Domenikss turpinās atbalstīt mākslas pasākumus, kas iedvesmo jauniem panākumiem, un veicinās augstvērtīgu festivālu attīstību Latvijā,” stāsta Domenikss Padomes priekšsēdētāja Benita Danilenko.

Plašāk par festivālu: www.festivalsummertime.com/lv/
Saistītie raksti