20. novembris, 2020

Auto gatavs ziemai 1 stundas laikā!

Auto gatavs ziemai 1 stundas laikā!

Termometra stabiņam noslīdot zem 0°, auto var sākt “niķoties”. Veidu, kā tas var notikt, ir daudz. Lai no tā izvairītos, SIA “Domenikss” vieglo automašīnu servisa centrs piedāvā “Gatavs ziemai un Ziemassvētkiem”, kad, veltot stundu sava laika un nieka 25 eiro, ir iespējams pārliecināties – pārsteigumi, no kuriem varēja izvairīties, šoziem ies secen.

Ziemas sezonā auto uzvedības paradumi ievērojami mēdz atšķirties no vasarā ierastā. Sākot ar nevēlēšanos “pielekt”, beidzot ar aizsalušu logu šķidrumu uz vējstikla. Papildu nāk drošība uz ceļa. Diennakts tumšajās stundās ir būtiski neapžilbināt pretīmbraucošos un netikt apžilbinātam pašam. Nemaz nerunājot par to, ka ir svarīgi laikus pamanīt gājējus un būt vairāk nekā pārliecinātam par sava auto bremžu asumu.

Risinot šos jautājumus individuālā kārtā, jāpatērē gana daudz laika, resursu un naudas. “Domenikss” piedāvā daudz ātrāk, ērtāk un lētāk. No 19. novembra līdz Ziemassvētkiem, iepriekš gan piesakot savu vizīti, mēs jūsu auto stundas laikā veiksim:    

  • akumulatora baterijas pārbaudi;
  • visu šķidrumu (logu, bremžu, dzeses u.c.) līmeņa un sala noturības pārbaudi un papildināšanu;
  • auto bremžu pārbaudi uz stenda;
  • lukturu regulēšanu.

Papildu akcijā iekļauto darbu oriģinālajām rezerves daļas un materiāli - akumulators, bremžu sistēmas detaļas, logu un dzeses šķidrumi, spuldzītes un lukturi, kā arī logu slotiņas, jums izmaksās 35% lētāk.

Un vēl! Kamēr meistari strādās, baudot mūsu pagatavoto kafiju, jums būs iespēja iegādāties Ziemassvētku dāvanas vai pasūtināt tās no kataloga ar 10% atlaidi.

Piesakieties  67099 888 vai Pieteikt servisa apmeklējumu attālināti
Saistītie raksti