5. februāris, 2021

Atjauninājumi pārvēršas par jaunieviesumiem.

Atjauninājumi pārvēršas par jaunieviesumiem.

Mercedes-Benz turpina attīstīt un paplašināt iespēju klientiem patstāvīgi atjaunināt iespējami vairāk sava transportlīdzekļa vadības programmu un sistēmu.
MBUX lietotāji visā pasaulē, izmantojot Mercedes me e-veikalu, var atjaunot esošās un pievienot papildiespējas savai automašīnai.

an807472-2.jpgAutomašīnā saglabāto navigācijas karšu atjaunināšana ir sākusies ar E-klasi 2016. gadā. Tas, kas iepriekš prasīja datu nesēja izmantošanu, piemēram, DVD diska ievietošanu, vai servisa apmeklējumu, tagad notiek automātiski ik pēc trim mēnešiem, ja vien klients ir aktivizējis šo pakalpojumu Mercedes me portālā. 

Pateicoties daudzu gadu pieredzei, Mercedes-Benz klientu automašīnām vienmēr ir jaunākā programmatūra. Izmantojot attālināto atjaunināšanu, ražotājs klientu automašīnās var instalēt pilnīgi jaunas funkcijas, kuras tikai nupat ir izstrādātas. Attālinātā atjaunināšana palīdzēs Jūsu automobilim kļūt arvien efektīvākam.

Tiklīdz Jūsu Mercedes-Benz automobilim ir pieejams jauns atjauninājums, centrālajā displejā tiek parādīts ziņojums, atjauninājuma lejupielāde un instalēšana notiek fonā. Noteikti jāņem vērā, ka automašīnas īpašniekam ir jāpiekrīt atjauninājumu aktivizācijai. Lai pārsūtītu datus, Mercedes-Benz paļaujas uz mobilo radio tehnoloģiju un transportlīdzeklī uzstādīto sakaru moduli.

suv-3-1.jpgLai uzlabotu lietotāju pieredzi, Mercedes me e-veikalā var veikt jaunu lietojumprogrammu rezervāciju, piemēram, CarPlay vai Android Auto, In-Car Office vai digitālais radio DAB.

Tomēr atsevišķām funkcijām atjaunināt transportlīdzekļa sistēmu nav nepieciešams. Iemesls ir tāds, ka MBUX ir hibrīdsistēma, kas balstās uz transportlīdzeklī saglabātajiem datiem un programmatūru, kā arī uz tīklā saglabāto informāciju. Tas attiecas, piemēram, uz balss vadības sistēmu "Hey Mercedes". Tā pastāvīgi apgūst jaunus vārdus un frāzes, izmantojot datu apmaiņu ar tīklu. Atbildot uz jautājumu “Kur ir tuvākā picērija?", vai "Kādas NHL spēles paredzētas šovakar?”, tā, protams, paļausies uz jaunāko Internetā pieejamo informāciju.

Turklāt aktuālā satiksmes un laika informācija tiek pastāvīgi pārsūtīta uz transportlīdzekli, tostarp saistītie dati, piemēram, sniega dziļums slēpošanas trasēs.

18c0263_06.jpgA klases Mercedes-Benz īpašnieki, kuri lieto MBUX kopš 2018. gada, tagad saņem papildu straumēšanas pakalpojumus, tādus kā TIDAL un Amazon Music, kā arī piekļuvi Mercedes me e-veikalam.

Atkarībā no transportlīdzekļa vecuma lejupielādei ir pieejamas arī vairākas tādas funkcijas, kas tika prezentētas tirgū salīdzinoši nesen un jau ir pieejamas jaunākajos modeļos.

Nākamais Mercedes-Benz atjaunināšanas stratēģijas solis nāk ar jauno Mercedes-Bezn S klases modeli. Tā elektronikas arhitektūra ļauj bez autoservisa apmeklējuma attālināti atjaunināt vairāk nekā 50 transportlīdzekļa vadības blokus un visu MBUX sistēmu, ieskaitot centrālo displeju.
Saistītie raksti