Mercedes-Benz Sprinter 100% un vēl vairāk

Tikai no 29 400 EUR

Mercedes-Benz Sprinter tirgū jau 25 gadus: uzvarētājs savā klasē

Mercedes-Benz Sprinter debitēja tirgū pirms 25 gadiem un bija pirmais zīmola transportlīdzeklis ar zvaigzni, kas oficiāli saņēma savu vārdu. Mūsdienās šis vārds ir attiecināms uz visu transportlīdzekļu kategoriju. Sprinter nepārtrauktā pilnveidošana ir tas, kas nodrošina šī modeļa pozīciju tirgū. Automobiļa iespaidīgi plašais variantu klāsts iekļauj gan šasijas, gan platformu vai pašizkrāvēju transportlīdzekļus ar vienkāršo vai dubulto kabīni, tāpat arī kravas autotransportu, kā arī pasažieru transportu. Sprinter ne tikai apliecināja savas spējas loģistikā, bet arī daudzās citās lietojuma jomās. Transportlīdzekļus izmanto būvlaukumos un tirdzniecībā, pašvaldības sniegto pakalpojumu nodrošināšanai un pasažieru pārvadājumos, kā arī ugunsdzēsības un citos avārijas dienestos. Šis transportlīdzeklis sevi pierādījis arī kā tūristu mikroautobuss, kā arī tā bāze ir pamats neskaitāmām īpaši pielāgotām un speciālām konstrukcijām.

Pasaulē veiksmīgākais komerctransports ar plašu modeļu klāstu

Sprinter piedāvā visaptverošus digitālos risinājumus, ieskaitot komunikācijas modeli pastāvīgam interneta savienojumam, ergonomiski optimizētu kabīni un neskaitāmus drošības jauninājumus. Tā dizains seko Mercedes-Benz dizaina stratēģijai, kas ir izveidota vieglajam pasažieru autotransportam.

Biznesā viss notiek pēc skarbiem likumiem: izdzīvo tas, kurš ir ātrāks un labāk pielāgots. Mercedes-Benz Sprinter dos Jums priekšrocību. Ideālais cenas un komplektācijas tandēms palīdzēs kļūt Jums par līderi.

Komplektācija ietver :

 • Daudzfunkciju stūre
 • Stūres augstuma un dziļuma regulēšana
 • Sānu vēja asistents
 • Elektriski regulējami un apsildāmi spoguļi
 • Augstais jumts
 • Pilna augstuma starpsiena
 • Kruīza kontroles sistēma
 • Adaptīvie tuvās gaismas lukturi
 • Mercedes-Benz audio sistēma (USB, Bluetooth, hands-free)
 • Gaisa kondicionieris Tempmatic
 • Dubultais blakussēdētāja sēdeklis
 • Vissezonas M+S riepas
 • Rezerves ritenis
 • Priekšējie un aizmugurējie dubļusargi
 • Pretaizdzīšanas signalizācija
 • 2.2 dīzeļdzinējs (143Zs)

Ražots Vācijā, Diseldorfā
CO2 kombinētais izmešu daudzums 250 g/km

Inteliģenti sakari, izklaide un informācija.

Lai padarītu darbu pēc iespējas ekonomiskāku un patīkamāku, jaunajam Sprinter var atsevišķi pasūtīt dažādas radio un multimediju sistēmas un sakaru risinājumus. Šajā visām vajadzībām piemērotajā piedāvājumā ir iekļauts viss – no viedtālruņa turētāja līdz audiosistēmai ar Bluetooth® saskarni un bezvadu funkciju un līdz pat multimediju sistēmai ar augstas izšķirtspējas skārienekrānu, ātrdarbīgu navigācijas sistēmu ar cieto disku, 3D kartēm un viedtālruņa integrāciju. Lietošana ir tieši tāda, kā jūs vēlaties. Piemēram, multimediju sistēmas var vadīt, izmantojot augstas izšķirtspējas skārienekrānu vai skārienpogas uz daudzfunkciju stūres. Visas vadības un displeja ierīces ir ērti aizsniedzamas un nolasāmas.

Lielisks drošības aprīkojuma līmenis.

Sprinter ir veidots, domājot par drošību. Tai par pamatu ir īpaši izturīga virsbūve, kas ir īpaši stabila, pateicoties tās konstrukcijai un izmantotajiem materiāliem. 

To papildina palīgsistēmu klāsts, sākot no pamataprīkojumā iekļautās sānvēja palīgsistēmas līdz aktīvajai bremžu palīgsistēmai un joslas ieturēšanas palīgsistēmai. Triju veidu kameras – no atpakaļgaitas kameras ar salona spogulī redzamu attēlu līdz 360° kamerai – uzlabo jau tā labo pārredzamību no vadītāja vietas.

Avārijas gadījumā vadītāja aizsardzību nodrošina pamataprīkojumā iekļautie drošības spilveni. Pēc pasūtījuma ir iespējams uzstādīt papildu piecus drošības spilvenus vadītājam un priekšējam pasažierim. Sekundārā sadursmes seku novēršanas sistēma spēj nodrošināt papildu aizsardzību: konstatējot sadursmi, tā automātiski uzsāk bremzēšanu un ļauj izvairīties no turpmākām sadursmēm.

Ekonomisks visos veidos.

Izvēloties Sprinter, jūs izvēlaties transportlīdzekli, kura ekonomiskums ir pārbaudīts vairāk nekā 20 gadus. Jaunais Sprinter turpina šo panākumu tradīciju ar augsti novērtētu kvalitāti un uzticamību. Tā ekonomiskums sniedz jums ieguvumu jau uzreiz: ar izdevīgu bāzes cenu priekšpiedziņas transportlīdzekļiem un plašām konfigurācijas iespējām, kas ļauj precīzi izvēlēties tieši jums nepieciešamo.

Tā kā mums patīk vienmēr kļūt labākiem, esam turpinājuši pilnveidot savu dīzeļdzinēju degvielas patēriņu. Jūsu uzņēmums novērtēs arī priekšrocības, ko sniedz par aptuveni 50 kg palielinātā kravnesība un par 80 mm pazeminātā kravas nodalījuma grīda. Tas padara kravu pārvadāšanu ar Sprinter un iekāpšanu tajā vēl ērtāku. 

Sprinter apvieno zemu degvielas patēriņu un inteliģentu funkcionalitāti, piedāvājot daudzpusīgu un ekonomisku mobilitātes risinājumu.

Pieteikties testa braucienam