Jaunais Sprinter

  • Daudzfunkciju stūres rats
  • Stūres augstuma un dziļuma regulēšana
  • Elektriski regulējami un apsildāmi spoguļi
  • Kruīza kontroles sistēma
  • Mercedes-Benz audiosistēma
  • Gaisa kondicionieris TEMPMATIC
  • Dubultais blakussēdētāja sēdeklis

CO2 kombinētais izmešu daudzums 250 g/km

PIETEIKT TESTA BRAUCIENU

APSKATĪT E-NOLIKTAVU


Vispusīgi pārliecinošs.

Jaunais Sprinter izceļas pat vizuāli: tā dizains ir veidots, sekojot Mercedes-Benz jutekliski tīrajai dizaina koncepcijai. Modelim ir pārveidots salons, kura kvalitatīvais dizains un izcilā funkcionalitāte neatstāj vienaldzīgu.

Kravas furgona bagāžas nodalījums piedāvā tādus praktiskus risinājumus kā iekšējo jumta bagāžnieku, plastmasas grīdu ar optimizētu svaru, iekraušanai piemērotu riteņu arku un paliktņu balstu bīdāmo durvju pakāpienā, kas pagriezienos notur kravu vietā.

To visu papildina iespēja izvēlēties priekšpiedziņas, aizmugures piedziņas vai pilnpiedziņas versijas atkarībā no paredzētās lietošanas un vēlamā braukšanas stila. Pārnesumu pārslēgšana ir iespējama manuāli ar sešpakāpju manuālo transmisiju vai automātiski ar 7G-TRONIC PLUS vai 9G-TRONIC automātisko transmisiju, kas ir unikāla šajā segmentā.

Inteliģenti sakari, izklaide un informācija.

Lai padarītu darbu pēc iespējas ekonomiskāku un patīkamāku, jaunajam Sprinter var atsevišķi pasūtīt dažādas radio un multimediju sistēmas un sakaru risinājumus. Šajā visām vajadzībām piemērotajā piedāvājumā ir iekļauts viss – no viedtālruņa turētāja līdz audiosistēmai ar Bluetooth® saskarni un bezvadu funkciju un līdz pat multimediju sistēmai ar augstas izšķirtspējas skārienekrānu, ātrdarbīgu navigācijas sistēmu ar cieto disku, 3D kartēm un viedtālruņa integrāciju. Lietošana ir tieši tāda, kā jūs vēlaties. Piemēram, multimediju sistēmas var vadīt, izmantojot augstas izšķirtspējas skārienekrānu vai skārienpogas uz daudzfunkciju stūres. Visas vadības un displeja ierīces ir ērti aizsniedzamas un nolasāmas.

Lietošanas ērtībai paredzēta precizitāte.

Vai uzskatāt, ka mikroautobusam ir jābūt praktiskam un ekonomiskam? Vai arī vēlaties reprezentablu transportlīdzekli, kas atbilst visaugstākajām komforta prasībām? Sprinter piedāvā gan vienu, gan otru un ne tikai to. Kravas furgons, pasažieru mikroautobuss, kā arī šasija un platforma ar vienkāršo vai dubulto kabīni veido iespaidīgi plašu variantu klāstu. To papildina četri dažādi dzinēji, neskaitāmi papildaprīkojuma elementi, balstiekārtas versijas un dažādām nozarēm pielāgoti virsbūvju ražotāju izstrādāti risinājumi.

Ar vairāk nekā 600 papildu aprīkojuma iespējām, tostarp īpašiem autoparka un balstiekārtas risinājumiem, Sprinter var precīzi pielāgot tieši jūsu vajadzībām.

Lielisks drošības aprīkojuma līmenis.

Sprinter ir veidots, domājot par drošību. Tai par pamatu ir īpaši izturīga virsbūve, kas ir īpaši stabila, pateicoties tās konstrukcijai un izmantotajiem materiāliem. 

To papildina palīgsistēmu klāsts, sākot no pamataprīkojumā iekļautās sānvēja palīgsistēmas līdz aktīvajai bremžu palīgsistēmai un joslas ieturēšanas palīgsistēmai, kuras abas ir iekļautas pamataprīkojumā transportlīdzekļiem, kuru pilnmasa ir vairāk nekā 3500 kg. Triju veidu kameras – no atpakaļgaitas kameras ar salona spogulī redzamu attēlu līdz 360° kamerai – uzlabo jau tā labo pārredzamību no vadītāja vietas.

Avārijas gadījumā vadītāja aizsardzību nodrošina pamataprīkojumā iekļautie drošības spilveni. Pēc pasūtījuma ir iespējams uzstādīt papildu piecus drošības spilvenus vadītājam un priekšējam pasažierim. Sekundārā sadursmes seku novēršanas sistēma spēj nodrošināt papildu aizsardzību: konstatējot sadursmi, tā automātiski uzsāk bremzēšanu un ļauj izvairīties no turpmākām sadursmēm.

Ekonomisks visos veidos.

Izvēloties Sprinter, jūs izvēlaties transportlīdzekli, kura ekonomiskums ir pārbaudīts vairāk nekā 20 gadus. Jaunais Sprinter turpina šo panākumu tradīciju ar augsti novērtētu kvalitāti un uzticamību. Tā ekonomiskums sniedz jums ieguvumu jau uzreiz: ar izdevīgu bāzes cenu priekšpiedziņas transportlīdzekļiem un plašām konfigurācijas iespējām, kas ļauj precīzi izvēlēties tieši jums nepieciešamo.

Tā kā mums patīk vienmēr kļūt labākiem, esam turpinājuši pilnveidot savu dīzeļdzinēju degvielas patēriņu. Jūsu uzņēmums novērtēs arī priekšrocības, ko sniedz par aptuveni 50 kg palielinātā kravnesība un par 80 mm pazeminātā kravas nodalījuma grīda. Tas padara kravu pārvadāšanu ar Sprinter un iekāpšanu tajā vēl ērtāku. 

Sprinter apvieno zemu degvielas patēriņu un inteliģentu funkcionalitāti, piedāvājot daudzpusīgu un ekonomisku mobilitātes risinājumu.

Pieteikties testa braucienam