Kontakti

SAZINIES AR MUMS

Auto tirdzniecības centrs

Krasta iela 34, Rīga, LV-1003
Fakss (+371) 67 099 910

Servisa centrs Rīga

Abrenes iela 5, Rīga, LV-1003
Tālr. (+371) 67 099 888
Mob.: (+371) 27 777 021
Fakss (+371) 67 507 554
Service24h tālr. (+371) 29 488 557
serviss@domenikss.lv
 

Servisa centrs Daugavpils

1.Pasažieru iela 4, Daugavpils, LV-5401
Tālr. (+371) 65 427 027
Fakss (+371) 65 427 026
Service24h tālr. (+371) 29 545 001

Administrācija

Krasta iela 34, Rīga, LV-1003
Fakss (+371) 67 099 910

Komunikācijas nodaļa

Krasta iela 34, Rīga, LV-1003
Fakss (+371) 67 099 910

Baltijas Auto Centrs

Krasta iela 34, Rīga, LV-1003
Fakss (+371) 67 099 918

Auto tirdzniecības centrs

Ilze Zoltnere
Mazumtirdzniecības Direktore
E-pasts:
ilze.zoltnere@domenikss.lv
Diāna Rumpe
Jauno automobiļu pārdošanas vadītāja

Tālrunis:

(+371) 26 166 005 

 E-pasts:

diana.rumpe@domenikss.lv 

Valdis Priekulis
Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Tālrunis:

(+371) 29 471 972

E-pasts: 

valdis.priekulis@domenikss.lv

Ģirts Dzeguze
Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Tālrunis:

(+371) 28 388 772

E-pasts:

girts.dzeguze@domenikss.lv

Ivo Beķers
Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Tālrunis:

(+371) 26 596 693

E-pasts: 

ivo.bekers@domenikss.lv

Jānis Gekišs
Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Tālrunis:

(+371) 26 166 001

E-pasts:

janis.gekiss@domenikss.lv

Dana Keļmane
Apdrošināšanas un līzinga speciāliste

Tālrunis:

(+371) 27 840 583

E-pasts:

dana.kelmane@domenikss.lv

Vitālijs Ročans
Mikroautobusu vairumtirdzniecības un mārketinga vadītājs
Renārs Agarskis
Mikroautobusu mazumtirdzniecības nodaļas vadītājs

Tālrunis:
(+371) 26166007

E-pasts:

renars.agarskis@domenikss.lv

Juris Mežs
Kravas un pasažieru mikroautobusu korporatīvo darījumu vadītajs

Tālrunis:

(+371) 20 226 678

E-pasts:

juris.mezs@domenikss.lv

Mareks Miljanovskis
Kravas un pasažieru mikroautobusu tirdzniecības konsultants

Tālrunis:

(+371) 26 166 008

E-pasts:

mareks.miljanovskis@domenikss.lv

Roberts Veismanis
Kravas un pasažieru mikroautobusu tirdzniecības konsultants

Tālrunis:

(+371) 27 848 482

E-pasts: 

roberts.veismanis@domenikss.lv

Aivis Zapereckis
Kravas automobiļu tirdzniecības un mārketinga vadītājs

Tālrunis:

(+371) 29 187 125

E-pasts: 

aivis.zapereckis@domenikss.lv

Gatis Bergmanis
Kravas automobiļu tirdzniecības konsultants

Tālrunis:
(+371) 26674466

E-pasts: 
Romans Timošenko
Kravas automobiļu tirdzniecības konsultants

Tālrunis:
(+371) 29249911

E-pasts: 
Raimonds Vilks
Kravas automobiļu tirdzniecības konsultants

Tālrunis:

(+371) 26 696 633

E-pasts: 

raimonds.vilks@domenikss.lv

Raivis Krūmiņš
FleetBoard sistēmas pārdošanas vadītājs

Tālrunis:

(+371) 29 181 878

E-pasts:

raivis.krumins@domenikss.lv

Reinis Pomers
Fuso Canter tirdzniecības vadītājs, Kravas automobiļu tirdzniecības konsultants

Tālrunis:

(+371) 29 249 905

E-pasts:

reinis.pomers@domenikss.lv

Aleksandrs Plotņikovs
Drošas un ekonomiskas braukšanas apmācību vadītājs
Aleksandrs Planics
Tehnisko procesu koordinators

Tālrunis:

(+371) 26 166 000

E-pasts:

aleksandrs.planics@domenikss.lv

Servisa centrs Rīga

ANDREJS JANSONS
Pēcpārdošanas un kravas automobiļu divīzijas direktors
Ainars Straume
Vieglo automobiļu servisa vadītājs

Tālrunis:

(+371) 26 541 614

E-pasts:

ainars.straume@domenikss.lv

Reinis Rudzišs
Vieglo automobiļu servisa klientu konsultants
Evita Vidomska
Vieglo automobiļu servisa klientu konsultante
Jūlija Prohorenko
Vieglo automobiļu servisa klientu konsultante
Nils Karevs
Vieglo automobiļu servisa klientu konsultants
Andris Vītols
Vieglo automobiļu servisa klientu konsultants
Anatolijs Garaščenko
Vieglo automobiļu servisa klientu konsultants
Kārlis Lukaševičs
Virsbūvju servisa klientu konsultants

Tālrunis:

(+371) 28 391 161

E-pasts:

karlis.lukasevics@domenikss.lv

Māris Šaplaks
Virsbūvju servisa klientu konsultants

Tālrunis:

(+371) 29 249 908

E-pasts:

maris.saplaks@domenikss.lv

Guntis Pommers
Galvenais tehniskais eksperts

Tālrunis: 

 (+371) 26 664 404
E-pasts:
guntis.pommers@domenikss.lv

Pēteris Binders
Virsbūvju servisa klientu konsultants
Sergejs Masaļskis
Kravas automobiļu servisa vadītājs

Tālrunis: 

(+371) 28613520

E-pasts: 

sergejs.masalskis@domenikss.lv

Egils Bajārs
Kravas automobiļu servisa klientu konsultants

Tālrunis:

(+371) 27 844 356

E-pasts:

egils.bajars@domenikss.lv

Kaspars Jurevics
Kravas automobiļu servisa klientu konsultants

Tālrunis:

(+371) 29 562 693

E-pasts:

kaspars.jurevics@domenikss.lv

Jānis Znotiņš
Mikroautobusu servisa vadītājs

Tālrunis: 

(+371) 29900732

E-pasts:

 janis.znotins@domenikss.lv

Artūrs Magone
Kravas un pasažieru mikroautobusu servisa klientu konsultants
Mārtiņš Dzenis
Kravas un pasažieru mikroautobusu servisa klientu konsultants
Mārtiņš Bukšs
Rezerves daļu pārdošanas nodaļas vadītājs

Tālrunis:

(+371) 26 6 64434

E-pasts:

martins.bukss@domenikss.lv

Elmārs Biksons
Rezerves daļu un aksesuāru pārdevējs

Тālrunis:

 (+371) 26101500

E-pasts:

elmars.biksons@domenikss.lv

Aivo Klētnieks
Rezerves daļu un aksesuāru pārdevējs

Tālrunis:

(+371) 27839565

E-pasts:

aivo.kletnieks@domenikss.lv

Artis Viklants
Rezerves daļu vairumtirdzniecības pārdevējs

Tālrunis:
(+371) 29264706

E-pasts:

artis.viklants@domenikss.lv

Servisa centrs Daugavpils

Mareks Pujats
Daugavpils servisa centra vadītājs

Phone:

(+371) 29238595

E-mail:
mareks.pujats@domenikss.lv

Imants Gipters
Servisa klientu konsultants
Tālrunis:
 (+371) 29545001 

E-pasts:

imants.gipters@domenikss.lv

Oskars Nikolajevs
Servisa klientu konsultants

Tālrunis:

(+371) 29297494

 E-pasts:
oskars.nikolajevs@domenikss.lv

Administrācija

ANDREJS JANSONS
Pēcpārdošanas un kravas automobiļu divīzijas direktors
Personāla nodaļa

Komunikācijas nodaļa

Liliāna Ozoliņa
Mārketinga un komunikāciju nodaļas vadītāja

Tālrunis:

(+371) 26 685 522

 E-pasts:

liliana.ozolina@domenikss.lv

 

Baltijas Auto Centrs

Egons Flinters
Lietota komerctransporta klientu konsultants

Tālrunis:

(+371) 29 447 400

E-pasts:

egons.flinters@bac.lv

Arnolds Kaminskis
Lietotu vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Tālrunis:

(+371) 26 166 012

E-pasts:

arnolds.kaminskis@bac.lv

Igors Kuzmenko
Lietotu vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Tālrunis:

(+371) 26 696 622

E-pasts:

igors.kuzmenko@bac.lv

Kontakti

[Google maps]
Rīga
Daugavpils
Auto tirdzniecības centrs
Krasta street 34, Rīga, LV-1003
Servisa centrs Rīga
Abrenes iela 5, Rīga, LV-1003
Administrācija
Krasta iela 34, Rīga, LV-1003
Komunikācijas nodaļa
Baltijas Auto Centrs
Servisa centrs Daugavpils
1.Pasažieru iela 4, Daugavpils, LV-5401